Spordikooli A-klassi poisid testisid vormi Tartus

BC Tarvas/Rakvere Spordikooli A-klassi (1994/1995 a.s.) poisid pidasid maha veel viimase hooajaeelse treeningkohtumise Ülenurme Spordihoones, kus oponendiks oli Salva/Tartu Ülikooli eakaaslased. Ühtlasi oli käesolev sõprusmäng viimaseks ettevalmistuseks laupäeval Jõhvi Spordihallis toimuvaks A-klassi karikavõistluste mänguks KK Hito vastu. Spordikooli poisid suutsid tänase kohtumise Tartu eakaaslaste vastu enda kasuks kallutada lõppnumbritega 73:65 (poolaeg 35:32).

“Mängu alguses oli meie poiste tegutsemine krobeline ning oli tunda, et mängupraktikas oli sisse tulnud päris pikk paus ja see andis omakorda võimaluse Tartu eakaaslastel mängu algfaasis meid pikalt selja taha jätta. Pärast 10- minutilist mängu olime taga 7:18, kuid siis leidsime oma mängurütmi ning esimese poolaja lõpus olid tablool juba numbrid 35:32 meie kasuks”, võttis spordikooli poisse juhendanud Madis Putko esimese veerandaja kokku.

“Kui poisid elasid mängu sisse ja leidsime üles oma mängujoonise, siis hakkasid meie tegemised paremini laabuma ja teisel poolajal sain juba kasutada kõiki mängijaid ning anda kõigile vajalikke mänguminuteid”, leidis Madis veel ühe positiivse külje, mida esile tõsta toimunud mängust. “Ja mis valmistas mulle treenerina veel eriti head meelt, oli see, et resultatiivsed suutsid olla kõik väljakul käinud mängijad”, võttis Madis lõplikult mängu kokku.

BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool 73:65 (Rakvere punktivisjakad: Kevin 17, Aron 13, Andri 9, Karl-Erik 8, Roger 7, Rainer 6, Risto 4, Martin 4, Andres 3, Karl-Martin 2)

<- Tagasi eelmisele lehele