Nädalavahetus lõpetati võidukalt

BC Tarvas/Rakvere SK C2 (s. 1999 ja hiljem)-vanuseklassi võistkond pidas täna Rahu Hallis toimunud C2-klassi noormeeste Eesti Meistrivõistluste etapil oma selle hooaja esimesed kaks kohtumist, kui vastasteks olid kodukandi võistkonnad Virumaa Pallimängude Kool (VPK) ja sPORTKUNDA/Kunda Nordic.

Päeva esimeses kohtumises tuli astuda vastamisi eelmise hooaja Eesti Meistrivõistluse hõbemedaliomaniku Virumaa Pallimängude Kooli poistega, kelle paremust tuli seekord mänguaja lõppedes tunnistada tulemusega 60:66. Mängu esimese poolaja kaotasid spordikooli poisid 19:25 ning 3. veerandaja lõppedeski oldi veel 14-punktiga taga. Terve mängu hoogsalt ja võitluslikult mänginud spordikooli poisid panid viimasel veerandajal ning just eriti viimastel otsustavatel mänguminutitel veelgi aktiivsema ja innukama kaitsemänguga tihti vastased eksima. 4 minutit enne lõppu olime ikka veel 12-punktiga miinuses, kuid siis sopsati rünnakul lühikese mänguaja jooksul kolm 3-punktiviset ning vahe õnnestus vähendada kõigest 2 punkti peale. Kahjuks olid vastased täpsed vabavisetel ning endal tulid rünnakul sisse mõned ebaõnnestumised ning mänguaeg lõppes enne otsa, kui oleks uuesti oma rütm üles leitud

“Spordikooli poiste poolt oli see üks igati vinge mäng ning ühtne üksteise toetamine ja ennastsalgav võitlus kuni viimaste sekunditeni oli see, mis teeb meele heaks. Kiitus kõigile poistele allaandmatuse ja lõpuni pingutamise eest ning suured tänud kõigile poolehoidjatele ergutava kaasaelamise eest,” võttis Madis mängukäigu lühidalt kokku.

Teiseks kohtumises serveetiti vastasseis sPORTKUNDA/Kunda Nordic võistkonnaga, kelle vastu esimestel minutitel ei leitud õiget minekut, kuid mänguaja edendedes mängupilt paranes ning kundalaste vastu suudeti kõik veerandajad enda kasuks kallutada. Üldkokkuvõttes tähendas see meie poistele võitu resultaadiga 61:36. Seega lõppes esimene etaapp spordikooli poiste jaoks positiivselt ning suudeti esimene võit endale tabelisse kirjutada.

BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 60:66 (Mängustatistikat näete SIIT)

BC Tarvas/Rakvere SK – sPORTKUNDA/Kunda Nordic 61:36 (Mängustatistikat näete SIIT)

Jõudu ja jaksu poistele, treeneritele kui ka kõigile toetajatele edasisteks kordaminekuteks!