Lõuna-Eesti tuurilt naasti kahe võiduga

BC Tarvas/Rakvere SK C2-klassi (s. 1999 ja hiljem) võistkond käis laupäeval Lõuna-Eesti tuuril, kus peeti kaks kohtumist Lõuna-Eesti meeskondadega. Esimeses mängus Viljandis mindi vastamisi Viljandi SK võistkonnaga, kellest käis jaks üle numbritega 113:34 (poolaeg 59:15). Pärast seda seati suund Kuldre poole, kus tuli päeva teises matšis heidelda Kuldre Kooli eakaaslastega, keda võideti samuti veenvalt resultaadiga 88:27 (poolaeg 71:15). Kiidusõnad kõigile poistele, kes pikal ja väsitaval ning intensiivse mängugraafikuga Lõuna-Eesti võistlusturneel vapralt ning endast kõike andes pingutasid ja andsid omapoolse panuse nendesse võitudesse!

C2-vanuseklassi meeskond pidas kaks Eesti Meistrivõistluste mängu eelpool toodud vastasetga ette ära, sest järgmise nädala neljapäeva varahommikul alustatakse teekonda Sankt-Peterburi rahvusvahelise noorte korvpalliturniirile “CUP OF NAB 2011″, mis toimub 1999 a.s. poiste võistkondadele. St Peterburg NAB on mitmeid kordi külastanud Rakveres korraldatud noorte turniire ning käinud Lääne-Virumaal laagris. Seekordne osavõtt nende korraldatavast turniirist on Rakvere meeskonnale suurepäraseks võimaluseks teha omapoolne vastuvisiit Sankt-Peterburi NAB võistkonnale ning veelgi tugevdada kahe klubi vaheliseid sõprussuhteid.

BC Tarvas/Rakvere SK – Viljandi SK 113:34 (Mängustatistikat näete SIIT)

BC Tarvas/Rakvere SK – Kuldre Kool 88:27 (Mängustatistikat näete SIIT)

Suured tänud kõigile lapsevanematele, kes aitasid meid transpordiga sellel pikal Lõuna-Eesti võistlusreisil!!