Spordikooli poisid Venemaal võistlustules

BC Tarvas/Rakvere SK A- (s. 1994 ja hiljem) ning C2- (s. 1999 ja hiljem) vanuseklassi meeskonnad alustasid neljapäeva varahommikul juba oma teekonda Sankt-Peterburi poole. Nooremad poisid osalevad Sankt-Peterburg National Academy of Basketball (NAB) korraldataval rahvusvahelisel noorte korvpalliturniiril “CUP OF NAB 2011″, mis on mõeldud 1999 a.s. poistele ning vanemad spordikooli kasvandikud peavad maha neli sõprusmängu Sankt-Peterburi meeskondadega.

Rahvusvahelisel noorte korvpalliturniiril pakuvad Rakvere poistele konkurentsi Keila KK Eestist ning Moskva Trinta, Sankt-Peterburg NAB 99`ja 00`võistkonnad, Moskva Gloria, Zvenigorod ja Sankt-Peterburg Admiraliteiskaja. Alagrupis on meie poiste vastasteks Trinta, NAB 00`ja Zvenigorod.

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi noormehed peavad sõpruskohtumised Sankt-Peterburg Admiraliteiskaja ja Sankt-Peterburg Central Sports School võistkondade eakaaslastega. Mõlema eelmainitud meeskonnaga peetakse kaks kohtumist ning mõlemad neist võistkondadest kuuluvad Sankt-Peterburi eliitseltskonna parimate tiimide hulka.

BC Tarvas/Rakvere SK C2-vanuseklassi poiste mängud turniiril:

04.11 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Zvenigorod 45:31 (poolaeg 18:19)

“Kuna poistel on tegemist üle pika aja võistlustulle astumisega välismaal ning ajavahegi kontides, siis oli algul tunda kerget ehmatust ja uimasust, mille tõttu mängu algus oli krobeline. Kuid teisel poolajal panime kõva kaitse peale ja pressisime aktivselt ning ühtse meeskonnana tegutsemine tagas lõpuks edu. Kõik poisid said esimeses mängus kohe mängida ning mängutunde sisse ja esinesid väga tublilt,” olid need nüansid, mis Tõnis mängu resümeerides välja tõi ja esile tõstis.

04.11 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Trinta 35:52

“Poistel oli juba mängu alguses kerge ebakindlus sees ja olek oli kuidagi uimane ning kahjuks ei saadudki sellest mängu jooksul üle, mistõttu ei suutnud me ka oma mängu leida ning peale suruda. Kuid kahtlemata võib sellest kohtumisest leida ka neid asju, mis tulevikku vaadates kasulikuks osutuvad ja mis aitavad poistel edasi areneda,” oli Madis hoolimata kaotatud mängust ikkagi positiivne, pidades hindamatuks seda kogemust, mida see mäng poistele andis.

05.11 10:15 BC Tarvas/Rakvere SK – NAB 00` 32:46

“Poistel oli terve mängu palli rõngast läbi saamisega raskusi, sest Peterburi poisid seisis vankumatult ja kindlalt maa-ala kaitses, mis oli ainuke kaitseformaat, mida ei tohtinud turniiril mängida, kuid mis osutus ainsaks relvaks, millega Rakvere poiste üle võit saavutada. Mõiste koduvile saab siin mängides poiste ja enda jaoks täiesti uue tähenduse,” oli Tõnise kommentaar määdunud mängule, “kuid kahtlemata leiab sellest mängust väga palju positiivset, mis tulevikus kasuks tulevad ning poistele ja endale motivatsiooni veelgi juurde annab.”

05.11 16:45 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK (5.-8. kohamäng) 74:16

“Kõik poisid said mänguaega ning suutsid oma isikliku punktiskoori avada, millest tulenevat enesekindlust just oligi homseks viimaseks, 5.-6. koha mänguks vaja,” oli Tõnisel hea meel pärast mängu ning vaatas lootusrikkalt homsele kohtumisele, kus minnakse vastamisi St Peterburg NAB 99`võistkonnaga.

06.11 10:15 BC Tarvas/Rakvere SK – St Peterburg NAB 99` 32:49 (5.-6. kohamäng)

Spordikooli poiste jaoks lõppes Sankt-Peterburis toimunud rahvusvaheline noorte korvpalliturniir “CUP OF NAB 2011″ lõppkokkuvõttes 6. kohaga.

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi poiste mängud Sankt-Peterburis:

04.11 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Sankt-Peterburg Admiraliteiskaja 80:51 (poolaeg 30:27) Rakvere punktiviskajad: Rainer 25, Aron 15, Kevin 12, Roger 7, Andri 5, Mikk 4, Karl-Erik 4, Andres 4, Risto 2, Martin 2

“Poisid mängisid isu ja hingega ning võitlesid ennastsalgavalt, andes endast kõik, mis anda oli,” oli Madis poiste tegutsemisega rahul. “Tunnustust vääriv on juba see, et poisid pidid harjuma 2-tunnise ajavahega ning Eesti aja järgi toimus mäng juba kell 8.00 hommikul, mis lisab võidule veelgi kaalu,” oli Madis poiste üle uhke.

05.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Sankt-Peterburg Admiraliteiskaja 85:65 (poolaeg 51:28) Rakvere punktiviskajad: Rainer 20, Martin 10, Aron 10, Risto 10, Roger 10, Andri 8, Kevin 8, Mikk 6, Karl-Erik 3

“Mängu algusest saati kohe peale pandud hirmkõva kaitse ei lasknudki vastasel mängu üles võtta ning kaitse pealt see esimene poolaeg ära otsustatigi ning teine poolaeg oli suuremalt jaolt lõppskoori viimistlemine,” õhkus Madisest rahulolu poiste himuka kaitsemängu üle.

05.11 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Sankt-Peterburg Central Sports School 94:87 (poolaeg 56:37) Rakvere punktiviskajad: Rainer 35, Kevin 20, Karl-Erik 11, Andri 9, Aron 8, Mikk 6. Andres 3, Roger 2

“Poisid panid heale mängule aluse esimese poolajaga, kui saadi ennast korralikult jooksma ja peeti mängujoonisest kinni,” tähtsustas Madis just eduka etteaste esimest poolt. “Teisel poolajal mäng tasakaalustus ja muutus võrdsemaks, sest välja hakkas lööma kerge väsimus, kuid nii mõnigi mees pani selle mänguga endast korraliku märgi maha,” pakkus Madisele rõõmu peale meeskondliku võidu ka mõnede mängijate individuaalsed panused võistkonna edusse.

BC Tarvas/Rakvere SK C2-vanuseklassi võistkond osaleb Sankt-Peterburis peetaval turniiril järgmises koosseisus: Kevin Põdlver, Marcus Merimaa, Kiur Thomas Vehmanen, Karl Lugenberg, Arvan-Johhannes Lippasaar, Erki Kuhi, Erik Kaasik, Markus Helm, Karl-Leo Part, Kristjan Kruusimaa, Karl-Gustav Kello ja Gervin Põld.

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi meeskond sõidab Venemaale järgmises koosseisus: Andri Metsaru, Martin Õunapuu, Risto Puur, Kevin Täpp, Aron Kuusik, Mikk Põdersalu, Roger Pärtelsohn, Karl-Erik Kuhlbach, Andres Saukas, Rainer Pastimäe.

Hoiame omadele pöialt ning püüame Teid jooksvalt spordikooli poiste tegemiste ja tulemustega kursis hoida!

<- Tagasi eelmisele lehele