Mänguderohke nädalavahetus lõpetati plussis bilansiga

BC Tarvas/Rakvere SK D-klassi (s. 2000 ja hiljem) poiste võistkond pidas käesoleval nädalavahetusel 4 Eesti Meistrivõistluste mängu. Nii laupäeval kui ka pühapäeval oldivõistlemas Jõhvi Spordihallis. Laupäevases esimeses kohtumises mindi vastamisi selle vanuseklassi ühe tugevaima meeskonna – Erkmaa KK-ga – keda võideti tulemusega 79:47. Päeva teises kohtumises KK Hito/Jõhvi 00 `võistkonna vastu saadi veenev võit lõppresultaadiga 90:28.

BC Tarvas/Rakvere SK - Erkmaa KK 79:47 (Mängustatistikat näete SIIT)

BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi 00`90:28 (Mängustatistikat näete SIIT)

BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi 01`121:14 (Mängustatistikat näete SIIT)

BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool 63:58 (Mängustatistikat näete SIIT)

BC Tarvas/Rakvere SK B-klassi (s. 1997 ja hiljem) poiste meeskond pidas oma koduetapi kaks mängu laupäeval Rakveres Rahu Hallis. Hommikuses vastasseisus mindi vastamisi kodulinna rivaali Virumaa Pallimängude Kooliga, kellele tuli küll alla vanduda 61:68, kuid seda terve mängu tõsist vastupanu ja alladnamatut võitlushinge üles näidates. Õhtupoolne kohtumine RSK sPORTKUNDA võistkonna vastu läks kergemini ning kundalased suudeti alistada 93:64)

BC Tarvas/Rakvere SK  – VPK 61:68 (Mängustatistikat näete SIIT)

BC Tarvas/Rakvere SK – RSK sPORTKUNDA 93:64 (Mängustatistikat näete SIIT)

Mängudetiheda nädalavahetuse viimaseks kohtumiseks oli Rakvere Gümnaasiumi võistkonna matš Väike-Maarja Päästekooli vastu Lääne-Viru Korvpallimeistrivõistluste esiliigas. Kahjuks tuli vastase kindlat paremust tunnistada 65:100. Gümnaasiumi poole pealt ei teinud kaasa mitmed põhimängumehed, kes hetkel ravivad oma vigastusi ning siinkohal sooovime neile kiiret tervenemist ning naasmist korvpalliplatsile.

Rakvere Gümnaasium – Väike-Maarja Päästekool 65:100 (Mängustatistikat näete SIIT)

Kokkuvõtteid nädalavahetuse kohta tehes võib tunda rõõmu selle üle, et 7 kohtumisest võideti 5, B-klassis suurendati oma võitudearvet ning miniklassi poisid on jätkamas Eesti Meistrivõistlustel jätkuvalt puhaste paberitega. Edu edaspidiseks!

Suured tänud ka kõigile lapsevanematele, kes meid transpordiga aitasid ja saalis meie tegemistele kaasa elasid!

<- Tagasi eelmisele lehele