Miniklassi poistele hooaja esimene kaotus

BC Tarvas/Rakvere SK D-klassi (s. 2000 a. ja hiljem) poisid kirjutasid sellel nädalavahetusel Raplas peetaval järjekordsel D-klassi Eesti Meistrivõistluste etapil oma saldosse kaks väärtuslikku võitu ning kahjuks tuli vastu võtta ka selle hooaja esimene kaotus. Esmalt alistati laupäeval Kandava turniiri finaalivastane Keila KK 62:52 ning õhtupoolses kohtumises lõpetati päev võidukalt Märjamaa SK meeskonna vastu mängides, keda võideti 66:47. Pühapäevases ainsas kohtumises ristati piigid Rapla noortega ning seekord tuli võõrustajate paremust tunnistada lõppskooriga 56:67.

BC Tarvas/Rakvere SK D-klassi meeskonna mängud D-klassi Eesti Meistrivõistluste Rapla etapil:
BC Tarvas/Rakvere SK I – Keila KK 62:52 (poolaeg 25:28) Punktiviskajad: Marcus 11, Erki 10, Erik 9, Remi 7, Arvan 7, Gervin 7, Karl 6, Hanti 3, Mehis 2
BC Tarvas/Rakvere SK I - Märjamaa SK 66:47 (poolaeg 38:32) Punktiviskajad: Marcus 23, Erik 13, Gervin 9, Karl 5, Mehis 5, Remi 3, Erki 3, Marek 2, Arvan 2, Rainis 1
BC Tarvas/Rakvere SK I – Rapla KK 56:67 (poolaeg 28:39) Punktiviskajad: Erik 26, Gervin 11, Marcus 6, Erki 4, Karl 4, Arvan 3, Remi 2