Spordikooli noorimad kasvandikud kogemusi omandamas

BC Tarvas/Rakvere SK kõige nooremad kasvandikud (s. 2001 a. ja hiljem) osalesid käesoleva nädala reedel Tallinnas järjekordsel Eesti 2001 poiste liiga etapil, kus saadi maitsta ka võidurõõmu. Pikemalt mängude tulemustest ning poiste esitlustest kirjutas noormängumeeste treener Märt Raam.

(Eesti 2001-liiga, 2001 ja hiljem sünd. B üleminekugrupp)

03.02.2012  Erkmaa KK vs Rakvere SK II 59:44 (26:11, 18:4, 9:9, 6:20)

Punktid, Rakvere SK II: Miilpalu 10 (vv 1/1), Kerm 8, Alavere 7, Vahtra 4, Kuhi 4 (vv 3/2), Lempu 4 (vv 2/0), Pärs 3 (vv 2/1), Valem 2, Veevo 2, Leek 0 (vv 2/0), Ilves 0, Laadre 0, Soodla 0.

Vabavisked: 25/10 (40,0 %) vs 10/4 (40,0 %)
Tabavad kolmesed:  1 vs 2 (Alavere 1, Miilpalu 1)
Vead: 11 vs 16
Kohtunikud: Stonogin, Daub
Mängupaik: Tallinna Tööstushariduskeskuse võimla
Mänguaeg: 15.00

Treener Märt Raam:
„Erkmaa KK mängis kõigis kolmes mängus „kassi ja hiirt“. Meie vastu kasutas ta kolmel esimesel veerandil oma põhi 2001.a.s. mängijaid ning viimasel veerandil andis kogemusi oma noorematele. Kokkuvõttes võib rahul olla, sest saime nende edurivi vastu kõvasti kogemusi. Erkmaa 2002-03.a.s. poistele me küll alla ei jää.“.

03.02.2012  BC Kalev vs Rakvere SK II 30:42 (5:11, 8:8, 4:8, 13:15)

Punktid, Rakvere SK II: Lempu 11 (vv 4/1), Miilpalu 10 (vv 4/2), Alavere 6 (vv 2/0), Vahtra 4, Leek 3 (vv 2/1), Kuhi 2, Kerm 2, Pärs 2 (vv 2/0), Soodla 2, Valem 0, Ilves 0, Veevo 0, Laadre 0.

Vabavisked: 21/8 (38,0 %) vs 14/4 (28,5 %)
Tabavad kolmesed:  0 vs 0
Vead: 15 vs 20
Kohtunikud: M. Prommik, I. Daub
Mänguaeg: 17.00

„Nagu suures korvpallis – „pole paha võita Tarval BC Kalevit“. Mäng ei tulnud kergelt ning otsustavaks sai kolmanda veerandi spurt 8:2 (sel hetkel olime ees 27:15). Enam vastast eriti lähemale ei lastud.“

03.02.2012  SK RIM/TTÜ vs Rakvere SK II 44:40 (16:13, 13:4, 11:9, 4:14)

Punktid, Rakvere SK II: Miilpalu 14 (vv 5/3), Vahtra 8 (vv 4/4), Alavere 6 (vv 4/2), Lempu 4, Pärs 4, Leek 2, Kerm 2, Valem 0, Ilves 0 (vv 2/0), Kuhi 0, Laadre 0, Soodla 0 (vv 2/0), Veevo 0.
Vabavisked: 16/8 (50,0 %) vs 17/9 (52,9 %)
Tabavad kolmesed:  0 vs 3 (Miilpalu 3)
Vead: 18 vs 17
Kohtunikud: Sildos, Prommik
Mänguaeg: 19.00

„Võit oleks viinud FINAL 8 mängudele aga ärkasime viimasel veerandil kui Matteus tabas kolm hullu kolmest (sel veerandil kõik tema 14 punkti). Samas teisel veerandil antud viisik kaotas oma veerandi 4:13. Kohe tuleb valmis olla ning jalad kaitses korralikult tööle saada. Kokkuvõttes olime tublid, sest oleme Rakvere SK II (nooremad) võistkonnaga selles liigas eelkõige kogemuste hankimise eesmärgiks. Märtsis algab 2002-liiga, milles osaleme ühe võistkonnaga ning seal tuleb kõvasti „möllata“. 2001-liigas lähevad mängud edasi 9.-16. kohtadele (loodan, et saame kodus mängida – mingid võimalused on). Tänan kõiki lapsevanemaid, kes said kaasa elama tulla ning aidata transpordiga!“