B-klassi poistel kodusaalis vinge minek

BC Tarvas/Rakvere SK B-klassi poisid (s. 1997. a ja hiljem) mängisid oma käesoleva hooaja eelviimase etapi B-klassi Eesti Meistrivõistluste esiliigas, kui kodusaalis võeti vastu külalisvõistkonnad Lõuna-Eestist. Mängudepäev kujunes pikaks ja kurnavaks, sest spordikooli poistel vajas pidamist 3 kohtumist.

Päeva esimeses mängus ei saadud enda mängu kohe alguses käima ning alles viimasel veerandajal hakkas mootor soojaks saama, kui mängiti 11-punktiline kaotusseis 5-punktiliseks eduks, ent siis ärkasid uuesti ka vastased ning kahjuks tuli põnevas ja võiduvõimalusi mõlemale poolele pakkuvas lõppetenduses tunnistada Tartu Kalevi meeskonna paremust 59:62.

Teises kohtumises mängiti samuti Tartust külla sõitnud meeskonna vastu, kuid sedapuhku oli selleks Salva/Tartu Ülikooli III võistkond, kellest spordikooli poisid suutsid äärmiselt vigaderohkes ja närvilises mängus üle olla 81:65. Eelmainitud mängus said Rakvere võistkonnast kogunisti 3 mängumehel vigade limiit täis ning kaks poissi suutsid õnneks 4 veaga lõpuni kulgeda, sest muidu oleks tulnud treeneril endal hakata mängu lõppfaasis mänguvormi välja otsima.

Kolmas kohtumine ühe päeva jooksul on liiast mis liiast, ning sunni neid jalgu mis sa sunnid, kuid ringi nad ei taha käia ega sõna kuulata. Ent poistel oli hing sedavõrd suur sees, et suudeti puhtalt tahtejõu pealt hoolimata pealetikkuvast rammestuset võit vägisi ära võtta ning panna vinge punkt mängutihedale päevale – lõppšott 82:71 meile. Kui tsiteerida klassikuid, siis võib resümeerides päeva kokku võtta sõnadega: “Pole paha. Tubli ja kiiduväärt esitlus!”

BC Tarvas/Rakvere SK mängude tulemused ja punktiviskajad:
BC Tarvas/Rakvere SK – Tartu Kalev 59:62 (poolaeg 30:34) Rakvere Punktiviskajad: Mikk 25, Artur 21, Risto 7, Richard 6
BC Tarvas/Rakvere SK
– Salva/Tartu Ülikool III 81:65 (poolaeg 42:27) Rakvere Punktiviskajad: Artur 38, Mikk 20, Richard 12, Risto 6, Kert 3, Jan-Erik 2
BC Tarvas/Rakvere SK – Räpina Spordikool 82:71 (poolaeg 35:26) Rakvere Punktiviskajad: Artur 43, Mikk 18, Richard 7, Kert 6, Marko 4, Ken-Kaupo 2, Risto 2