A-klassi esiliiga noormeestel selleks hooajaks mängud mängitud

Möödunud nädalavahetuse pühapäeval toimus Rakveres A-klassi (s.1993 a ja hiljem) esiliiga viimane etapp poisid, kus mängiti kahe erineva Salva/Tartu Ülikooli meeskonnaga.
Esimene mäng oli Salva/Tartu Ülikool IV meeskonnaga, mis oli tõsine thriller. Poolajaks juhiti veel 35:32, kuid lõppes mängus kahjuks seisuga 73:79  Tartu meeskonnale.
Statistika: Risto 18, Mikk 14, Sten 14, Andri 11, Martin K 8, Roger 2, Martin Õ 2, Karl-Martin 2, Andres 2
Teises mängus oli  vastaseks Salva/Tartu Ülikool III meeskond, kus küll 1. veerandaeg võideti 16:15, ent juba poolajaks juhtis Salva /Tartu Ülikooli III meeskond (32:44) ning tüüris mängu lõpuni paremal kursil, mis tähendab meie poistele allajäämist tartlastele 58:91
Statistika: Sten 25 ,Risto 12, Martin K 8, Mikk 7, Andres 4, Karl-Martin 2