B-klassi esiliiga poistel hooaja viimane etapp peetud

Möödunud nädalavahetusel toimus Eesti Meistrivõistluste B-Klassi esiliiga (1996 a.s poisid ja nooremad) viimane etapp Räpinas, kus hooaega lõpetaval etapil tuli ühe mängupäeva jooksul maha pidada kolm kohtumist. Kohe esimeseks vastaseks tuli vastu võtta Räpina Spordikool. 1. veerandaeg lõppes seisul 16:16 ning 2. veerandil suutsime haarata intsiatiivi ning läksime poolajale juba eduseisul 28:41. Pärast riietusruumist tagasitulemust andsime mõne punkti tagasi  ning 3. veerand lõppes 63:55. Kuigi viimane mänguperiood oli kõva thriller ja omadele elasid kaasa häälekalt Räpina lapsevanemad ning nad suutsid tulla veel 3 punkti kaugusele, kuulus  lõpp siiski meile resultaadiga 84:72.
BC Tarvas/Rakvere SK - Räpina SK 84:72 (Rakvere punktiviskajad: Artur 34, Mikk 23, Risto 14, Kert 7, Richard 6)
Teiseks mäng oli vastaseks Salva/Tartu Ülikool III. Selleks mänguks olid poisid väga hästi häälestunud ning suutsime kohe poolajaks minna ette 39:23 ning võitsime kogu mängu 66:51.
BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool III 66:51 (Rakvere punktiviskajad: Artur 30,Mikk 24,Risto 10,Kert 2)
Viimases kohtumises oli vastaseks Tartu Kalev. See mäng oli ääretult raske, kuna päev oli pikk ja 3 mängu ühel päeval pidada on liiast. Viimases mängus said kõik poisid võrdselt mänguaega, sest väsimus oli akumuleerumas ning poolajaks kaotasime neile 27:39 ja kogu mängu 50:81
BC Tarvas/Rakvere SK – Tartu Kalev 50:81 (Rakvere punktiviskajad: Artur 18, Mikk 16, Risto 7,Kert 5, Ken-Kaupo 2, Richard 2)
Mängupäeva kokkuvõtteks võib refereerida, et saime võõrsilt kaks väärtuslikku võitu ning poistele kamaluga enesekindlust, et trennis tehtud edusammud kanduvad juba päev-päevalt paremini mängu üle.  Eesti Meistrivõistlused B-klassi esiliiga (1996 a.s poisid ja nooremad) ongi selleks hooajaks lõppenud, kus kokkuvõtteks saavutasime vahegrupis 12 mängust 8 võitu, mis poiste treeneri Tõnis Putko hinnangul on kiiduväärt tulemus, seda enam, et  enamikes kaotatud mängudes oli vahe suhteliselt minimaalne.
BC Tarvas/Rakvere SK mängis sellel hooajal järgmises koosseisus: Artur Arhangelski (kapten), Mikk Kello, Marko Meigas ,Risto Arumäe, Kert Virunen, Ken-Kaupo Saaver, Jan-Erik Kalmus, Richard Kaiva, Kevin Puuleht, Karl-Gustav Kello. Poisse treening igapäevaselt ning juhendab võistlustel Tõnis Putko.