C2-vanuseklassi poistel vahegrupimängud veel kestavad

BC Tarvas/Rakvere SK C2-vanuseklassi (s. 1999 ja hiljem) poistel kestavad veel vahegrupimängud ning pidada on jäänud ainult 1 vahegrupietapp, kus tuleb mängida KK Viimsi ja BC Rim meeskondadega. Vahegrupimängude lõpuks selgub veerandfinaali vastane, kellega hakatakse võistlema võimalikult kõrge koha eest. Käesoleva nädalavahetuse laupäeval peetud vahegrupietapil Tallinnas Siili Spordihoones oli spordikooli poiste saldo igati balanssis – tulemuseks üks võit ja kaotus. Alistati Tallinna Reaalkool SK eakaaslased 84:50, kuid kahjuks tuli tunnistada “suure” Kalevi järelkasvumeeskonna paremust tulemusega 37:66.

BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 37:66 (poolaeg 15:30) Rakvere punktiviskajad: Marcus 14, Karl 10, Arvan 5, Kiur 4, Gervin 3, Kevin 1

BC Tarvas/Rakvere SK – Tallinna Reaalkool SK 84:50 (poolaeg 58:24) Rakvere punktiviskajad: Kiur 26, Marcus 12, Gervin 8, Arvan 8, Kevin 7, Markus 7, Karl-Gustav 5, Karl 4, Mehis 4, Kristjan 3

Suured tänud kõigile lapsevanematele, kes olid tulnud Tallinnasse meid toetama!