Spordikooli D-klassi poisid lõpetasid vahegrupiturniiri esikohal

BC Tarvas/Rakvere SK D-klassi (s. 2000 ja hiljem) poisid saavutasid Eesti Meistrivõistluste vahegrupiturniiril esikoha, lõpetades vahegrupimängude koduse etapi 3 võiduga. Laupäeval Rahu Hallis peetud mõlemas kohtumises mindi väljakul vastamisi Tallinna meeskondadega – esimeses nopiti võit BC Rim/TTÜ võistkonna vastu tulemusega 81:54 ning õhtupoolses kohtumises oldi võidukad tulemusega 73:35 Tallinna Reaalkool SK meeskonna üle.

Pühapäeval pidasid spordikooli poisid enda jaoks vahegrupiturniiri lõpetava kohtumise Rahu Hallis ning külla oli sõitnud meile BC Kalev/Viasati meeskond. Rakvere poisid suutsid hasartse mängu ja hingestatud võitluslikkusega vastastest seekord üle olla tulemusega 80:59. Kodusel etapil turniiritabeli saldosse juurde kirjutatud kolm võitu tagasid spordikooli korvpallipoistele vahegrupiturniiril kindla esikoha.

D-klassi Eesti Meistrivõistluste play-off turniir peetakse 21.-22. aprillil Tartus.  BC Tarvas/Rakvere SK meeskond läheb veerandfinaalis vastamisi Rapla KK meeskonnaga.

BC Tarvas/Rakvere SK tulemused kodusel vahegrupi etapil:
BC Tarvas/Rakvere SK – BC Rim/TTÜ 81:54 (poolaeg 40:23) Rakvere punktiviskajad: Karl 16, Gervin 15, Marcus 12, Kiur 10, Erik 9, Erki 9, Arvan 4, Hwnti 4, Mehis 2
BC Tarvas/Rakvere SK - Tallinna Reaalkool SK 73:35 (poolaeg 36:18) Rakvere punktiviskajad: Erik 14, Erki 13, Kiur 11, Marcus 11, Arvan 7, Marek 5, Karl 4, Hanti 2, Mehis 2, Gervin 2, Matteus 2
BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 80:59 (poolaeg 37:26) Rakvere punktiviskajad: Erik 20, Marcus 18, Kiur 9, Hanti 9, Karl 9, Erki 7, Gervin 5, Arvan 2, Remi 1

Suued tänud kõigile lastevanematele ja kaasaelejatele, kes meie tegemisi nendel kahel päeval toetasid!