Gümnasistid lõpetasid esiliiga 4. kohaga

Rakvere Gümnaasiumi võistkond pidas täna kodusaalis, Rakvere Spordihallis, oma käesoleva Lääne-Viru esiliiga debüüthooaja viimase kohtumise, kui võõrustati Simunast külla sõitnud Simuna Artistoni meeskonda. Hooaja viimases kohtumises pandi võitluslik ja agresiivne kaitse algusest saati vastastele kohe peale ning suuresti tänu edukale kaitsetööle võideti tänane mäng tulemusega 64:47.

Rakvere Gümnaasiumi võistkond sattus hooaja lõpus heasse hoogu, kui viimases kuues kohtumises koguti kuus võitu. Sellega kindlustati endale absoluutarvestuses esiliiga kindel 4 koht. Esimeses esiliiga hooajal koguti oma kontosse 18 mänguga 12 võitu ning 6 kaotust, mis teeb võiduprotsendiks 67 %. Kuna esiliiga esimesed kaks võistkonda saavad otsepääsme Lääne-Viru meistriliigasse, siis esiliiga 3. ja 4. koha omanikud peavad selle pääsme lunastamiseks pidama üleminekumängud meistriliiga 7. ja 8. koha võistkondadega. Rakvere Gümnaasiumi vastaseks meistriliiga üleminekumängudel on Kirde Kaitseringkonna meeskond, kuid kohtumiste täpset toimumisaega hetkel pole veel kinnitatud. Mängude kuupäevade selgumisel anname sellest informatsiooni ka meie kodulehel.

Rakvere Gümnaasium - Simuna Artiston 64:47 (poolaeg 32:21) Rakvere punktiviskajad: Kevin 30, Risto 15, Ekke 7, Andres 4, Karl-Martin 3, Martin 3, Andri 2

Suured tänud kõigile lastevanematele, toetajatele ja pöidlahoidjatele, kes meie tegemistele kaasa elavad ja meile toetust avaldavad!

<- Tagasi eelmisele lehele