Spordikooli miniklassi poisid mängisid end finaali

BC Tarvas/Rakvere SK D-klassi (s. 2000 ja hiljem) poisid peavad sellel nädalavahetusel Eesti Meistrivõistluste finaalturniiril käesoleva hooaja tähtssaimad mängud. Finaalturniiri lõpuks selgub selle hooaja Eesti meister ning ülejäänud meeskondade jagada jäävad kohad 8. kohani.

BC Tarvas/Rakvere SK meeskond läks täna veerandfinaali kohtumises vastamisi Rapla KK meeskonnaga, kelle vastu jäädi küll alguses kergesse kaotusseisu, kuid siis suruti oma mängustiil peale ning enam tagasi ei vaadatud. Võit tuli tulemusega 91:57. Sellega oldi end mängitud poolfinaalmängule, kus võitja lunastab endale pääsne homsesse finaali ning kaotajale jääb püüda veel kõige parema saavutusena 3. koht.

Spordikooli poiste poolfinaalvastaseks tuli teisest veerandfinaalpaarist BC Kalev/Viasat, kelle vastu saadi vajalik võit resultaadiga 57:48. “Väiksed Tarvad” tegid täna seda, mida loodetavasti “Suured Tarvad” püüavad juba esmaspäeval algavatel Eesti Meistrivõistluste poolfinaalmängudes korrata. See võit tähendas meie poistele pääsu homsesse finaali, kus minnakse palliplatsil vastamisi Salva/Tartu Ülikooli meeskonnaga, kes oma poolfinaalkohtumises alistas Erkmaa KK meeskonna tulemusega 63:60.

Homne finaal algab Tartus A. Le Coq Spordihallis kell 11.15. Finaalmängu saate jälgida nii online ülekandena kui ka vaadata videopilti www.basket.ee vahendusel.

BC Tarvas/Rakvere SK mängud Eesti Meistrivõistluste finaalturniiril:
21.04.2012 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 91:57 – Statistikat näete SIIT.
21.04.2012 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK - BC Kalev/Viasat 57:48 – Statistikat näete SIIT.
21.04.2012 11:15 FINAAL – BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool

Hoiame Teid meie poiste tegemistega finaalturniiril kursis ning suured tänud kõigile poolehoidjatele, kes meid hooaja kõige tähtsamatel mängudel toetavad!