Spordikooli meeskonnad pidasid maha esimesed hooajaeelsed treeningmängud

BC Tarvas/Rakvere SK erinevate vanuseklasside meeskonnad on jõudnud juba maha pidada esimesed hooajaeelsed sõpruskohutmised, kus on võõrustatud Lääne-Virumaa erinevates spordibaasides hooajaks ettevalmistusi tegevaid lähiriikidest pärit noortevõistkondi. Spordikooli tuleva hooaja B-klassi (s. 1997 ja hiljem) poiste meeskond osales käesoleval nädalalõpul kolmes kohtumises, kui kohtuti Rakveres laagris viibivate Soomest pärit meeskondadega, kelle vastu jäi saldoks 2 võitu ning 1 kaotus. Ühtede noorimate spordikooli kasvandike – s. 1999/2000 võistkond – tuli platsile üheks kohtumiseks kolmapäeval, kui pärast 7-päevast Jõulumäe laagrit testiti hetkevormi St Petersburg NAB 1999. a.s. poiste võistkonna vastu ning kuigi viimastel minutitel oldi välja tuldud 9- punktilisest kaotusest, siis mängulõpuks tuli ikkagi tunnistada Peterburi meeskonna 4-punktilist paremust.

BC Tarvas/Rakvere SK noortevõistkondade hooajaeelsete esimeste treeningkohtumiste tulemused:
01.08 15:00 Rakvere Spordihall
BC Tarvas/Rakvere SK 99/00 – St Petersburg NAB 99 62:66 (poolaeg 38:41) Rakvere punktiviskajad: Kiur 16, Erik 16, Markus 11, Karl-Gustav 7, Kristjan 4, Gervin 3, Remi 2, Karl-Leo 2
03.08 17:20 Rakvere Spordihall BC Tarvas/Rakvere SK 97 – Tapiolan Honka II 65:52 (poolaeg 37:22) Rakvere punktiviskajad: Mikk 13, Risto 11,  Jan-Erik 10, Artur 9, Kert 9, Erik 5, Marko 4, Richard 2, Ken-Kaupo 2
03.08 19:00 Rakvere Spordihall BC Tarvas/Rakvere SK 97 – EBT 53:80 (poolaeg 40:50) Rakvere punktiviskajad: Artur 30, Mikk 13, Kiur 3, Erik 2, Risto 2, Richard 2, Jan-Erik 1
04.08 17:20 Rakvere Spordihall BC Tarvas/Rakvere SK 97 – Tapiolan Honka I 73:67 (poolaeg 29:33) Rakvere punktiviskajad: Artur 29, Kert 15, Mikk 8, Risto 6, Marko 5, Kiur 5, Richard 3, Jan-Erik 2

BC Tarvas/Rakvere SK noortevõistkondade lähiaja treeningkohtumiste kalender on järgmine:
10.08 15:00 Rakvere Spordihall BC Tarvas/Rakvere SK 99/00 – St Petersburg NAB 99
Spordikooli B-klassi (s. 1997) meeskond peab ka tuleval nädalal mitu treeningkohtumist, kuid nende toimumisajad on kooskõlastamisel. Anname nende toimumisaegadest informatsiooni esimesel võimalusel.