C1-vanuseklassi poisid noppisid võidulisa

BC Tarvas/Rakvere SK II C1-vanuseklassi (s. 1999 ja hilljem) meeskond sai täna teha oma avalöögi Eesti Meistrivõistlustel, kui koduetapil Vinni Spordikompleksis võõrustati kahte Ida-Virumaa meeskonda – KK Hito/Jõhvit ja Sillamäe Kalevit. Mõlemad mängud kulgesid meie poistele soosiva stsenaariumi järgi ning kahest mängust toodi koju kaks võitu. Esimene kohtmine kulmineerus spordikooli poiste võiduga 69:53 ja teine 69:34. Mänguaega teenisid kõik nimekirja kantud mängumehed ja suuremal osal neist õnnestus ka käsi valgeks saada ning oma isiklik punktiarve avada. Poiste mängus oli mõlemas kohtumises näha rõõmu võistlemise üle ning see väljendus ka tublis võitluslikus ja agressiivses mängustiilis, kui suudeti omada initsiatiivi nii oma- kui ka vastaste väljakupoolel.

14.10.2012 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK II - KK Hito/Jõhvi 69:53 (poolaeg 27:17) Rakvere punktiviskajad: Tristan 17, Kristjan 10, Margus 9, Hanti 7, Marek 7, Rainis 6, Raido 4, Timo 4, Karl 2, Karl-Leo 2
14.10.2012 14:15 BC Tarvas/Rakvere SK II - Sillamäe Kalev 69:35 (poolaeg 30:20) Rakvere punktiviskajad: Karl 12, Tristan 12, Margus 12, Kristjan 9, Marek 5, Karl-Leo 4, Timo 4, Eduard 4, Hanti 3, Rainis 2, Remi 2,

Suured tänud lapsevanametele ja kõigile pöidlahoidjatele, kes meid ikka järjekondlalt toetamas käivad!