Spordikooli B-klassi poisid lisasid tabelisse 2 võitu

BC Tarvas/Rakvere SK B-klassi (s. 1997 ja hiljem) meeskond jätkas täna oma Eesti Meistrivõistluste mänge, kui kodusel etapil, mis peeti seekord Sõmeru Põhikooli võimlas, võeti vastu 2 Harjumaa meeskonda – Tiit Soku KK ja KK Viimsi. Päeva esimeses kohtumises läksid spordikooli poisid vastamisi Tiit Soku KK kasvandikega, kellega võrdset mängu jätkus terveks esimeseks veerandajaks, mille meie poisid võitsid 14:11. Seejärel lükati üks käik kõrgem minek sisse ja kasvatades vahet kujunes mängu lõppseisuks kujunes 95:41 võit meitele.

Teises kohtumises saadi kohe õige minek sisse, omavaheline kaitse- ja rünnakumäng klappima ja näidati ladusat tempokat korvpalli. Teiseski kohtumises pääsesid kõik mänguks ülesantud poisid platsile ja koguseid üsna võrdselt mänguminuteid. Lõpusireeni kõlades olid tablool spordikooli järelkasvu meeskonna edunumbrid 115:67. Mõlemas mängus suutsid kõik väljakul käinud mängijad üles näidata suurt tahtejõudu ning mängida innukalt ja tõelise naudinguga.

BC Tarvas/Rakvere SK B-klassi meeskond mängis täna järgmises koossesisus: Mikk, Jan-Erik, Karl, Richard, Kevin, Raiko, Ken-Kaupo, Kert, Marko, Artur ja Karl-Gustav. Selle hooaja meeskonnast puudus täna ainult Risto. Poisse treenib ja juhendab Tõnis Putko.

14.10.2012 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tiit Soku KK 95:41 (poolaeg 53:20) Rakvere punktiviskajad: Artur 35, Raiko 23, Mikk 13, Kert 10, Richard 6, Karl 4, Marko 2, Ken-Kaupo 2
14.10.2012 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 115:67 (poolaeg 73:26) Rakvere punktiviskajad: Raiko 27, Artur 20, Kert 18, Karl 14, Mikk 13, Richard 8, Karl-Gustav 7, Marko 4, Ken-Kaupo 4

Suured tänud kõigile kaasaelajatele ja toetajatele!