Rakvere Sügis 2012 – 1. mängudepäev

Reedel, 26. oktoobril, algab Rakveres Rakvere Spordikooli korraldatav rahvusvaheline noortekorvpalliturniir Rakvere Sügis 2012 2000 a.s. poistele, mis kestab kuni pühapäevani, mil kell 14.00 autasustatakse Rakvere Spordihallis toimuval turniiri pidulikul lõpetamisel parimaid. Turniirile on kokku osalema tulemas 16 meeskonda ning peale 8 Eesti klubi on võistlusest osa võtmas ka 8 klubi välismaalt: 4 Venemaalt. 3 Soomest ja 1 Leedust.

Mõlemad turniiril osalevad koduklubi BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnad tulevad oma esimeseks mänguks väljakule kohe 09.00 algavates kohtumistes. Lisaks on osalejatenimekirjas Eestist veel järgmised meeskonnad: SK Rim, Keila KK, RSK sPORTKUNDA/Märjamaa, Salva/Rock, Erkmaa KK ja Rapla KK. Rahvusvahelist konkurentsi lisavad turniirile Wartti Basket, Muki ja Puhu Soomest, Panevežys Sports School Leedust ning St Petersburg NAB I, St Petersburg NAB II, St Petersburg VO ja Tserevopetš Sports School No. 3 Venemaalt.

Reedel tehakse Rakvere Spordihalli kahel korvpalliväljakul mängudega algust kell 09.00 ning pikk mängudepäev Rakvere Spordihallis kulmineerub õhtuse Eesti Korvpalli Meistriliiga mänguga, kui 19.00 algavas kohtumises võõrustab BC Tarvas Valga Korvpallikooli.

Rakvere Sügis 2012 1. mängudepäeval toimuvad järgmised mängud:

Rakvere Spordihalli I väljak

09:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Wartti Basket 62:50 (poolaeg 24:20) Punktiviskajad: Erik 19, Kiur 13, Mehis 9, Marcus 7, Karl 6, Marek 3,Hanti 3, Remi 2

10:10 Rapla KK – Tserevopetš Sports School No. 3 65:20 (poolaeg 31:12)

11:20 SK Rim – Panevežys Sports School 35:49 (poolaeg 15:34)

12:30 Erkmaa KK – Muki 52:31 (poolaeg 36:21)

13:40 BC Tarvas/Rakvere SK I – Rapla KK 56:43 ( poolaeg 31:21 ) Punktiviskajad: Erik 23, Gervin 10, Kiur 7, Hanti 6, Marcus 4, Mehis 3, Erki 2, Arvan 1

14:50 Wartti Basket – Tserevopetš Sports School  65:12 (poolaeg 38:8)

16:00 Salva/Rock – Puhu 52:30 ( poolaeg 24:6 )

Rakvere Spordihalli II väljak

09:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – St Petersburg VO 38:29 ( poolaeg 18:17 ) Punktiviskajad : Karl Gustav 15, Markus 15, Timo 2, Kristjan 2, Margus 2, Kevin 1

10:10 Salva/Rock – St Petersburg NAB I 41:57 (poolaeg 32:47)

11:20 RSK sPORTKUNDA/Märjamaa – St Petersburg NAB II 59:53 (poolaeg 43:36)

12:30 Puhu – Keila KK 26:52 (poolaeg 12:30)

13:40 SK Rim – St Petersburg VO 41:37 (poolaeg 24:14)

14:50 Erkmaa KK – St Petersburg NAB II 62:48 (poolaeg 36:30)

16:00 RSK sPORTKUNDA/Märjamaa – Muki 43:46 ( poolaeg 15:20 )

Rahu Hall

15.30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Panevežys Sports School 52:78 ( poolaeg 23:40 ) Punktiviskajad: Markus 22, Karl Gustav 15, Kevin Põldver 10, Margus 2, Karl Leo 2, Rainis 1

16:45 Keila KK – St Petersburg NAB I 48:65 ( poolaeg 18:39 )

Turniiriplakatile ja -tabelile saate pilgu peale heita klõpsates SIIA:

 

Kõik mängusaali omadele kaasa elama!

<- Tagasi eelmisele lehele