Rakvere Sügis 2012 – 2. mängudepäev

Rakveres reedest pühapäevani 2000 a.s. poistele toimuv noorte rahvusvaheline korvpalliturniir Rakvere Sügis 2012 jätkub laupäeval viimaste alagrupimängudega, pärast mida hakkavad peale juba kohamängud. Esimese võistluspäeva järel on jätkamas ainsagi kaotuseta nii korraldajaklubi BC Tarvas/Rakvere SK I kui ka St Petersburg NAB I, Erkmaa KK ja Panevežys Sports School.

Rakvere Sügis 2012 2. mängudepäeval toimuvad järgmised mängud:

Rakvere Spordihalli I väljak

10:00 St Petersburg NAB II – Muki 38:51 (poolaeg 16:21)

11:10 Erkmaa KK – RSK sPORTKUNDA/Märjamaa 48:45 (poolaeg 26:18)

12:20 BC Tarvas/Rakvere SK I – Tserevopetš Sports School No. 3 92:29 ( poolaeg 46:17 ) Punktiviskajad: Marcus 16, Gervin 14, Mehis 11, Erik 9, Hanti 9, Erki 8, Remi 8, Kiur 7, Raido 3, Marek 3

13:30 Wartti Basket – Rapla KK 46:45  (24:28)

14:40 Tservopets Sports School No. 3 – Petersburg VO 6:60 (poolaeg 0:39)

15:50 Rapla KK – SK Rim 46:51 (poolaeg 30:31)

17:00 Wartti Basket – BC Tarvas/Rakvere SK II 52:56 (1. lisaaeg) (poolaeg 26:28) Rakvere punktiviskajad: Karl-Gustav 21, Markus 18, Kristjan 4, Kevin 4, Eduard 4, Margus 2

18:10 BC Tarvas/Rakvere SK I – Panevežys Sports School 49:37 (poolaeg 23:10) Rakvere punktiviskajad: Erik 16, Kiur 13, Gervin 11, Marcus 7, Erki 1, Hanti 1
Mänguseis I veerandaja järel: 4:6
Mänguseis II veerandaja järel: 23:10
Mänguseis III veerandaja järel: 37:23
Mänguseis IV veerandaja järel: 49:37

Rakvere Spordihalli II väljak

10:00 St Petersburg NAB I – Puhu 57:26 (poolaeg 29:17)

11:10 Keila KK – Salva/Rock 48:65 (poolaeg 19:40)

12:20 St Petersburg VO – Panevežys Sports School 48:42 (poolaeg 24:24)

13:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Rim 54:38 (poolaeg 18:20) Punktiviskajad: Markus 16, Karl Gustav 14, Kevin Põldver 8, Margus 6, Karl Leo 4, Kristjan 3, Kevin Puuleht 2, Rainis 1

14:40 St Petersburg NAB II – Puhu 47:32 ( oolaeg 25:20)

15:50 Keila KK – RSK sPORTKUNDA 61:41 (poolaeg 27:17)

17:00 Muki – Salva/Rock 39:50 (poolaeg 14:28)

18:10 St Petersburg NAB I – Erkmaa KK 60:38 (poolaeg 22:15)
Mänguseis I veerandaja järel:3:5
Mänguseis II veerandaja järel:22:15
Mänguseis III veerandaja järel: 45:25
Mänguseis IV veerandaja järel: 60:38

Otsustavate poolfinaalkohtumiste, mis algavad kell 18.10, tulemused, lisame kodulehele pärast iga veerandaja lõppu operatiivselt.

Kõik mängusaali omadele kaasa elama!

<- Tagasi eelmisele lehele