Mängudetihe nädalalõpp

Täna mängisid Eesti Meistrivõistlustel oma järjekordse etapi mängud BC Tarvas/Rakvere SK B- ja C1-vanuseklassi meeskonnad. Vanemad poisid sõitsid oma mängudele Raplasse Sadolini Spordihoonesse, kus kohtuti Rapla KK ja KK Pärnu/FINNLOGi meeskondadega. Nooremad ametivennad võtsid kodusaalis vastu samal ajal aga Harjumaa meeskonnad KK Viimsi ja Reaalkool SK.

Spordikooli B-klassi poisid mängisid mõlemas mängus väga võitluslikult ja suure võistlustahtega, ent kahjuks mõlemad tasavägised mängud seekord kaotati – Rapla KK vastu 60:72 ja KK Pärnu/FINNLOG vastu 72:74. Spordikooli selle vanuseklassi palluritele on tegemist esimese hooajaga eliitseltskonnas ning südikad partiid meeskondade vastu, kes on Eesti paremikku kuulunud juba aastaid, on tunnustuseks tublist tööst, mis poisid ja treener teinud on.

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond mängis täna kaks täiesti vastandliku stsenaariumiga kulgenud kohtumist. Nimelt esimeses jäädi esimese pooleteist veerandajaga kohe 23-punktilisse kaotusseisu, mida mängiti innukalt tasa ja jõuti mitmeid kordi ka ainult 4-6 punkti peale, kuid otsustavalt järgi võtta ei suudetud. Mänguaja lõppedes vannuti vastastele alla 66:75. Teises kohtumises anti aga mängu algusest saati turmtuld vastaste korvile ning juhtiti enamiku mänguajast, ent mängu viimastel minutitel lõppes jaks ja jäädi Reaalkooli palluritele kokkuvõttes alla 82:88. Viimatises kohtumises kostitas spordikooli selle vanuseklassi tagamees Kiur Vehmanen vastasied kogunisti 9 tabava 3-punktiviskega ja kogus kohtumise lõpuks üleplatsimehena oma isiklikku kontosse 33 punkti.

04.11.2012 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK B – Rapla KK 60:72 (poolaeg 29:36) Rakvere punktiviskajad: Artur 18, Raiko 17, Mikk 9, Risto 9, Kert 7
04.11.2012 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK B – KK Pärnu/FINNLOG 72:74 (poolaeg 35:44) Rakvere punktiviskajad: Raiko 27, Artur 24, Kert 9, Mikk 7, Risto 4, Richard 1
04.11.2012 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK C1 – KK Viimsi 66:75 (poolaeg 37:49) Rakvere punktiviskajad: Erik 20, Kiur 17, Markus 15, Karl-Gustav 5, Arvan 5, Marcus 4
04.11.2012 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK C1 – Reaalkooli SK 82:88 (poolaeg 49:43) Rakvere punktiviskajad: Kiur 33, Erik 23, Markus 7, Erki 6, Karl-Gustav 5, Marcus 4, Kevin 2, Gervin 2

Suured tänud kõigile, kes meile täna kaasa elemas käisid!