Spordikooli C2-klassi poisid mängisid koduetapil võidukalt

BC Tarvas/Rakvere SK C2-vanuseklassi poisid mängisid käesoleval nädalavahetusel oma Eesti Meistrivõistluste koduetapi mängud Sõmeru Põhikooli võimlas, kus laupäeval kohtuti oma eelmise hooaja Eesti Meistrivõistluse finaalmängu vastase Salva/Rocki ja pronksmedalite omanike Erkmaa KK kasvandikega. Pühapäevane kohtumine mängiti Puiga APS meeskonna vastu.

Laupäevastes kohtumistes suudeti esimeses mängus Salva/Rock meeskonna vastu, mis kulges äärmiselt pingelise kohtumisena lõpuni välja, väljuda ikkagi võidumeestena, kui vastased alistati paremusega 46:49. Õhtupoolses kohtumises Erkmaa KK eakaaslastega mängiti end 7-punktilisse edusesisu esimese poolaja lõpuks ning mänguaja lõpuks õnnestus oma eduseisu 3 punkti võrra veelgi kasvatada ja lõppresultaat meie poiste kasuks 66:56. Pühapäevane mäng Puiga APS meeskonnaga pakkus võimalust kõigile ülesantud mängumeestele mänguaega jagada ning korvide viskamise rõõmu oli selles kohtumises spordikooli kasvandikele 98 punkti jagu. Võit lõppkokkuvõttes meie poistele tulemusega 98:28.

BC Tarvas/Rakvere SK C2-vanuseklassi poiste mängud Sõmeru Põhikooli võimlas:
10.11.2012 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Salva/Rock 49:46 (poolaeg 26:24) Rakvere punktiviskajad: Marcus 18, Erik 12, Kiur 10, Hanti 6, Mehis 3
10.11.2012 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Erkmaa KK 66:56 (poolaeg 34:27) Rakvere punktiviskajad: Erik 16, Marcus 13, Hanti 12, Arvan 8, Karl 7, Mehis 4, Kiur 3, Erki 3
11.11.2012 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Puiga APS 98:28 (poolaeg 49:20) Rakvere punktiviskajad: Karl 21, Erki 17, Marek 12, Arvan 10, Rainis 10, Hanti 8, Mehis 8, Remi 8, Raido 2, Aaron 2

Suured tänud kõigile kaasaelajatele, kes meid toetamas käisid!