Spordikooli C1-klassi poiste teekond lõppes veerandfinaalis

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi (s. 1999 ja hiljem) meeskond pidas kolmapäeval, 14. novembril, Rakvere Spordihallis Eesti Karikavõistluste veerandfinaalkohtumise, kus kohtuti teise võistkonnaga oma kodumaakonnast – Virumaa Pallimängude Kooliga. Esimene veerandaeg õnnestus paremini VPK poistel ning mängiti end sellega 21-punktilisse eduseisu. Ka poolajaks ei suutnud spordikooli poisid vahet lähemale võtta ning see suurenes 4 punkti võrra – poolajaskooriks meie poolt vaadatuna 38:63. Kuigi ülejäänud mängu jooksul mäng võrdsustus ja spordikooli poisid suutsid esimese poolaja kaotusseisu 12-punkti võtta tagasi mängida, jäädi lõppskooris ikkagi alla 64:77.

14.11.2012 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 64:77 (poolaeg 38:63) Punktiviskajad: Kiur 21, Markus 12, Karl-Gustav 9, Erik 6, Marcus 5, Hanti 4, Erki 3, Arvan 3, Tristan 1

Suured tänud kõigile, kes meid toetamas käisid!