Spordikooli C1-vanuseklassi poisid lõpetasid nädalavahetuse võidukursil

BC Tarvas/Rakvere SK II C1-vanuseklassi (s. 1999 ja hiljem) meeskond pidas käesoleval nädalavahetusel kokku 3 kohtumist, millest 2 esimest mängiti laupäeval Kuldres, kuhu jõudmiseks võeti ette peaaegu 3 tunni pikkune bussisõit, ning pühapäevane mäng toimus Rakveres koduses Rahu Hallis.

Laupäevastes kohtumises tegid spordikooli poisid nädalavahetuse mängudele tõeliselt ilusa alguse. Esimeses mängus Kuldre koolis mindi vastamisi võõrustajaklubi Kuldre Kooliga ning õhtuses kohtumises oli vastaseks teinegi meeskond Lõuna-Eestist – Valga Korvpallikool. Mõlemad tänased vastased alistati spordikooli poiste poolt kindla ülekaaluga – esimese kohtumise lõpunumbrid olid meie kasuks 87:43 ning teises sirendasid lõpuvile kõlades tablool spordikooli poiste võitu tunnistavad numbrid 128:30.

Pühapäeval kell 13:30 Rahu Hallis alanud kohtumises kohtuti RSK sPORTKUNDA meeskonnaga. Pärast tasavägist 1. veerandaega, mis võideti spordikooli poiste poolt vaadatuna tulemusega 22:18, kasvatati eduseisu 1. poolaja lõpuks 14 punkti peale. 2. poolaeg kulges eduseisu hoides ning aeg-ajalt ka kasvatades. Mängu lõpuks hoiti vahe sama suurena kui poolajalgi ja meie poiste võidunumbrid olid seekord 86:72.

BC Tarvas/Rakvere SK II C1-vanuseklassi poiste tulemused:
17.11.2012 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Kuldre Kool 87:43 (poolaeg 47:28) Punktiviskajad: Kristjan 19, Tristan 16, Karl 12, Eduard 12, Margus 8, Hanti 7, Marek 4, Timo 4, Karl-Leo 3, Remi 2
17.11.2012 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Valga KK 128:30 (poolaeg 59:17) Punktiviskajad: Hanti 20, Eduard 14, Tristan 12, Remi 12, Karl 10, Aaron 10, Marek 9, Margus 9, Rainis 8, Kristjan 7, Karl-Leo 7, Timo 6, Raido 4
18.11.2012 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK II - RSK sPORTKUNDA 86:72 (poolaeg 47:33) Punktiviskajad: Kristjan 31, Karl 16, Tristan 15, Karl-Leo 8, Eduard 6, Hanti 4, Remi 4, Rainis 2

Täname kõiki, kes spordikooli poistele kaasa elamas käisid!