Vanimatele poistele kaotus ja võit

BC Tarvas/Rakvere SK A-klassi meeskond mängis pühapäeval Eesti Karikavõistluste kohtumise Pärnu Spordihallis, millele järgnes kohe esmaspäeval mäng Eesti Meistrivõistluste raames Tallinnas Tiit Soku KK-ga võistkonnaga. Eesti Karikavõistluste kohtumises, kus mindi Pärnu Spordihallis vastamisi KK Pärnu meeskonnaga, ei saanud spordikooli poisid kuni kohtumise lõpuni mängu käima ning vastu tuli võtta suureskooriline kaotus numbritega 53:107. Ööga suudeti teha kiirelt omad järeldused ning meeskond suutis ennast kiiresti uuesti mänguks valmis panna ja esmaspäevane kohtumine Tiit Soku KK meeskonna vastu oli täiesti teistpidine võrreldes pühapäevase mänguga. Spordikooli poiste mäng jooksis algusest saati paremini, kaitses saadi vastased kinni ning rünnak toimis.  Kohtumise lõpuks särasid tablool meie poiste võidunumbrid .

BC Tarvas/Rakvere SK A-klassi poiste mängude tulemused:
18.11.2012 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Pärnu 53:107 (poolaeg 22:56) Punktiviskajad: Andri 18, Artur 13, Raimond 12, Kevin 8, Kristjan 2
19.11.2012 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Tiit Soku KK 88:60 (poolaeg 54:26) Punktiviskajad: Kevin 22, Andri 20, Risto 18, Raimond 15, Kristjan 8, Karl-Erik 3, Mikk 2