B-klassi poisid hoidsid asjad tasakaalus

BC Tarvas/Rakvere SK B-klassi (s. 1997 ja hiljem) meeskond alustas hommikul bussisõitu Jõhvi poole, kus Jõhvi Spordihallis mängiti kahe Harjumaa meeskonnaga, kelleks olid Audentese SK I ja II meeskond. Hommikuseks vastaseisuks treener Tõnis Putko treenitavatele poistele oli mäng duubelmeeskonnaga, kelle vastu suutsid spordikooli poisid domineerida avavilest alates. Poolajaks suudeti minna ette juba 17-punktiga 54:37. Poolajal hoiti viskekäsi soojas ning teisel poolajal sopsas palle korvi veel 49 punkti jagu, nii et lõppskooriks kujunes meie poiste võit 103:62.

Teises kohtumises oli vastaseks Audentese SK esindusmeeskond, kes kuulub vaieldamatult Eestis selle vanuseklassi eliitseltskonda ning kuigi neile näidati kõva vastupanu ja võideldi südikalt, oli poolajaks kaotusseis 10-punktiline. Teisel poolajal seda tagasi mängida ei suudetud. Mänguaja lõppedes olid numbrid meie poiste poolt vaadatuna 58:82. Täna tegi B-klassi poiste eest oma debüüdi 1999 a.s. Kristjan Kruusimaa, kes mängis endast 2 aastat vanemate poiste vahel. Täna veel oma punktiarvet avada ei suutnud, kuid mänguaega jagus küll.

BC Tarvas/Rakvere SK B-klassi poiste tulemused:
01.12.2012 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK II 103:62 (poolaeg 54:37) Punktiviskajad: Raiko 26, Artur 21, Kert 17, Mikk 12, Karl 10, Richard 8, Risto 6, Kevin 2
01.12.2012 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK I 58:82 (poolaeg 30:40) Punktiviskajad: Artur 25, Raiko 19, Mikk 8, Karl 2, Richard 2, Marko 2