C1-vanuseklassi esindusmeeskonnale 2 väärtuslikku võitu

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi (s. 1999 ja hiljem) meeskond võttis täna koduses Rahu Hallis mõõtu Rapla KK ja KK Pauluse meeskondadega. Madis Putko juhendamisel mänginud spordikooli poisid läksid hommikupoolses kohtumises vastakuti Rapla KK eakaaslastega. Mäng kulges kuni poolajani kord ühe kord teise juhtimisel, kuid poolajaks suutsid 1-punktilises eduseisus püsida kodusaalis mänginud pallurid. Riietusruumist tulles olid spordikooli poisid silmnähtavalt parema valmisolekuga teiseks poolajaks. Kolmanda veerandaja keskpaigaks oli veerandajaskoor meie poiste kasuks juba 22:3 ning veerandaeg võideti kokkuvõttes 30:10. Viimane veerandaeg läks eduseisu hoidmisele ning kohtumise võiduka lõpuni tüürimisele – lõppseis tablool näitamas spordikooli poiste võitu tähistavaid numbreid 86:64.

Kui esimeses kohtumises õnnestus spordikooli meeskonnal end pikalt ette mängida teisel poolajal, siis teises mängus KK Pauluse meeskonnaga polnud midagi selge enne lõppsireeni kõlamist. Mäng kulges võrdsete heitlusena, kus kumbki meeskond suurt eduseisu endale välja mängida ei suutnud. Ent lõpunminutite thrilleris olid enesekindlamad ja täpsemad kodusaalis mänginud rakverlased ning kindlustasid endale päeva teise võidu sedapuhku tulemusega 63:53. Seega kokkuvõttes kaks väärtuslikku võitu, mis mõlemad tulid suurte meeskondlike ponnistuste tulemusel.

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskonna mängude tulemused:
01.12.2012 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Rapla KK 86:64 (poolaeg 40:39) Punktiviskajad: Erik 24, Markus 22, Karl-Gustav 15, Gervin 10, Kiur 9, Marcus 6
01.12.2012 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Paulus 63:53 (poolaeg 38:32) Punktiviskajad: Markus 17, Kiur 15, Karl-Gustav 14, Erik 5, Arvan 4, Mehis 3, Marcus 3, Kevin 2

Suured tänud kõigile, kes meid täna toetamas käisid!