B-vanuseklassi poistelt vägevad sooritused

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi (s. 1997 ja hiljem) meeskonnal oli täna pidada veel kaks kohtumist 2012/2013 Eesti Meistrivõistluste esimeses pooles. Kuna Tõnis Putko juhendas mänge Kundas, siis tänastes kohtumistes mängiti treener Madis Putko õpetussõnade järgi. Spordikooli meeskonnal oli mängimata veel Salva/Rock I ning VPK meeskondadega.

Tänases esimeses kohtumises Rakvere Spordihallis läksid raverlased vastamisi Salva/Rock meeskonnaga. Esimene mängu pool kulges meie poiste juhtimisel. Vahe ei kasvanud küll suureks, ent kogu aeg oldi vastastest mõne punkti võrra eespool. Esimene veerandaeg meile 14:9 ning ka poolaeg 36:27. Kolmanda veerandaja kokkuvõttes suutsid vastased end 5 punkti võrra lähemale mängida, olles ka korra 1 punktiga juhtima pääsenud. Spordikooli poiste eduseis oli kahanenud 3. veerandaja lõpuks 53:49 peale. Viimane veerandaeg mängiti suurepärase keskendatuse ja hingestatusega ning tänu sellele suudeti esimene mäng enda kasuks kallutada 69:61.

Teine kohtumine VPK meeskonna vastu algas spordikooli poiste jaoks koheselt 0:11 tahajäämisega ning kuigi ka meie poiste pallid läbisid üha rohkem korvirõngast, jäime esimese veerandaja lõpuks taha 14:28. Teine veerandaeg möödus väga korviderohkelt ning poolajaks oli juhtimas VPK meeskond 59:40. Vahepeal esimesel poolajal kasvas vastate eduseis ka 28 punkti peale, ent spordikooli poisid leidsid hea rütmi ja hakkasid vahet tasa tegema. Teisel poolajal õnnestus spordikooli poistel end korra 13-ja korra ka 11-punkti peale mämgida ning enda käis hoiti mitmel korral initsiatiivi, ent väsimus tegi oma. Sisse tulid mõned lihtsad eksimused ja vastased, kes olid teiseks kohtumiseks värskemad, kasutasid oma tugevuse ära Viimased minutid mängust kuulusid meie poolt juba vahetusmeestele ja kaotusnumbrid olid lõpuks 77:100.

2012/2013 hooaja esimese poole kokkuvõttes hoitakse spordikooli poiste poolt liigatabelis 6. kohta, olles võitnud 9 kohtumisest 4 mängu. Spordikooli poiste jaoks on tegemist esimese hooajaga eliitseltskonnas, kuna seni oldi mänginud Eesti Meistrivõistlustel esiliigas. Poisid on teinud hooaja esimese poole jooksul suure sammu arengus edasi ning seniste liidrite kõrvale on võistkonda lisandunud ka 2 uut pallurit – Raiko Ramul ja Karl Soosalu.

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi meeskonna tulemused:
09.12.2012 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 69:61 (poolaeg 36:27) Punktiviskajad: Artur 29, Raiko 21, Mikk 10, Risto 7, Jan-Erik 2
09.12.2012 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 77:100 (poolaeg 40:59) Punktiviskajad: Artur 26, Raiko 23, Mikk 13, Kert 8, Risto 5, Jan-Erik 2

Suured tänud Teile kõigile, kes meile täna kaasa elamas käisid!