C1-vanuseklassi poisid esimesel ringi järel esikohal

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi (s. 1999 ja hiljem) duubelmeeskond mängis treener Tõnis Putko juhendamisel täna oma 2012/2013 hooaja Eesti Meistrivõistluste esimese ringi viimased kaks mängu Kunda Spordikompleksis, kus vastu astusid kaks Lõuna-Eestist kohale sõitnud meeskonda – Viljandi Spordikool ja Salva/Rock II.

Spordikooli poisid läksid esimeses kohtumises mängima Viljandi Spordikooli meeskonna eakaaslatega, kellega mängiti poolajaks juba soliidne vahe sisse, juhtides 52:16. Teine poolaeg hoiti vahet ning vormistati lõppskooriks 95:46. Sellega oli esimene võit kirjas ning hoog üles saadud ja selle pealt oli hea minna mängima päeva teist kohtumist.

Teine kohtumine tuli juba tasavägisem ning märksa tugevama meeskonna vastu. Esimese veerandaja järel oldi tagaajajarollis 8:11, ent teine mängu neljandik keerati enda kasuks vaheskooriga 26:8 ja astuti sellega jõuline samm liidripositsioonile – poolaeg meile 34:9. Teise poolaja alguses said märksa parema lähte edasiseks mänguks spordikooli poisid, kes lubasid vastastel visata terve 3. veerandaja jooksul vaid 2 punkti ning võtsid selle mängu veerandi võidu tulemusega 18:2. Vahe oli selleks hetkeks kasvanud juba 31 punkti peale. Viimane veerandaeg küll kaotati 6 punktiga, ent võidunumbrid olid kindlalt meie poistele 71:46.

Sellega pandi võidukas punkt hooaja esimesele poolele, kus võideti kõik 6 senipeetut kohtumist ning kindlustati endale C1-vanuseklassi esiliiga esikoht. 2 paremat meeskonda pääsevad hooaja lõpus Final-Fourile, kus mängitakse välja esiliiga medalivõitjad.

BC Tarvas/Rakvere SK II C1-vanuseklassi meeskonna tulemused:
09.12.2012 12:40 BC Tarvas/Rakvere SK II - Viljandi Spordikool 95:46 (poolaeg 52:16) Punktiviskajad: Karl 17, Margus 15, Marek 14, Kristjan 13, Tristan 10, Eduard 8, Remi 7, Karl-Leo 4, Hanti 4, Raido 3, Madis 2
09.12.2012 14:40 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock II 71:46 (poolaeg 34:19) Punktiviskajad: Karl 17, Tristan 15, Kristjan 10, Marek 8, Hanti 8, Eduard 4, Remi 3, Karl-Leo 3

Suured tänud Teile kõigile, kes meid selle hooaja esimeses pooles aidanud on!