Vanimad poisid lõpetasid hooaja esimese poole ilusa võiduga

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi (s. 1994 a. ja hiljem) meeskond pidas oma 2012/2013 korvpallihooaja esimese poole viimase kohtumise koduses Rakvere Spordihallis, kus kohtuti Tabasalu PK/Kohila SK meeskonnaga. Spordikooli poisid suutsid esimese poolaja lõpuks ette spurtida 37:21 ning näidata teisel poolaja sellist minekut nagu esimeselgi ja võtta sellest kohtumisest väga väärtusliku võidu numbritega 85:62. Spordikooli meeskond hoiab Eesti Meistrivõistlustel kokkuvõttes hetkel 5. kohta, olles saldoks kogunud 9 mängust 4 võitu ja 5 kaotust.

12.12.2012 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tabsalu PK/Kohila SK 85:62 (poolaeg 37:21) Punktiviskajad: Kevin 32, Andri 15, Raimond 11, Martin 10, Risto 9, Mikk 2, Kristjan 2, Karl-Erik 2, Rainer 2

Suured tänud Teile kõigile, kes meile kaasa elamas käisid!