Spordikooli C1-vanuseklassi esimene meeskond kaotas 2012. aasta viimase kohtumise

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi (s. 1999 ja hiljem) esimene meeskond mängis täna kodusaalis, Rakvere Spordihallis, kodumaakonna meeskonna VPK vastu, oma 2012. aasta viimase kohtumise. Spordikooli meeskond lasi vastased poolajaks 17-punkti kaugusele ning kuigi vahe suurenes teisel poolajal vahepeal veelgi, suudeti võitluslikku mängu näidates ja lõpuni pingutades vahe mängida kohtumise lõpuks 13-punkti peale. Lõppskoor külalisvõistkonna võidunumbreid näitamas 73:86. 2012/2013 korvpallihooajal seni peetud kohtumiste jooksul on spordikooli esindusmeeskond, kes valdavalt koosneb 2000 a.s. poistest, saanud 5 kaotuse kõrvale ka 2 võitu. Esimese ringi viimased kaks kohtumist mängitakse 2012. a jaanuari alguses.

16.12.2012 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK 73:86 (poolaeg 27:44) Punktiviskajad: Erik 18, Kiur 14, Marcus 10, Karl-Gustav 9, Markus 8, Mehis 6, Kevin 4, Erki 4

Suured tänud kõigile, kes meile täna kaasa elamas käisid!