Spordikooli C1-vanuseklassi esimesele meeskonnale 2 väärtuslikku võitu

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi (s. 1999 ja hiljem) meeskond mängis laupäeval Tallinnas kaks kohtumist Eesti Meistrivõistluste raames, mis olid esimesteks ametlikeks mängudeks uuel alanud 2013. aastal. Vastamisi mindi hommikupoolses mängus BC Kalev/Viasat meeskonnaga ning õhtuses matšis SK Rim võistkonnaga. Mõlemad mängud suudeti võiduka lõpuni mängida, ent võitlust nende võitude nimel tuli välja näidata kõvasti.

BC Kalev/Viasat meeskonna vastu jäädi esimese veerandaja lõpuks kaotusseisu 11:19 ning teisel veerandajal leiti üles enda mäng ja spurditi ette poolajaks 40:32. Kolmanda veerandaja lõpuks suudeti oma eduseisu veel 1 punkti võrra kasvatada ning mängu lõpuks suurendati seda veelgi. Lõpuvile kõlades jäi tabloole sirama spordikooli meeskonna võidunumbrid 81:67. Teises mängus SK Rim meeskonna vastu olid spordikooli poisid liidriohje haaramas kohe mängu algusest, kui poolajaks mängiti end eduseisu 46:31. Teine poolaeg kulges pingelises heitluses ning kus tuli kõvasti pingutada, et mäng enda kasuks hoida. Seda ka suudeti ja mängu lõpuks olid spordikooli poisid võitnud 80:70.

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanseklassi esimese meeskonna tulemused:
13.01.2013 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - BC Kalev/Viasata 81:67 (poolaeg 40:32) Punktiviskajad: Erik 23, Markus 23, Erki 14, Karl-Gustav 6, Mehis 6, Gervin 5, Marcus 2, Arvan 1, Kevin 1
13.01.2013 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - SK Rim 80:70 (poolaeg 46:31) Punktiviskajad: Markus 20, Gervin 15, Marcus 15, Erik 8, Arvan 6, Mehis 5, Erki 5, Karl-Gustav 3, Kevin 3

Suured tänud kõigile, kes meid transpordiga aitasid ja meile kaasa elamas käisid!