Spordikooli B-klassi poiste sooritustele vääriline tulemus

BC Tarvas/Rakvere SK B-klassi (s. 1997 ja hiljem) meeskond mängis täma Viimsis oma järgmised kaks Eesti Meistrivõistluste kohtumist käesoleval nädalal, lisaks juba kolmapäeval peetud kohtumisele KK Hito/Jõhvi meeskonna vastu. Täna mindi vastamisi kahe Harjumaa meeskonnaga – KK Viimsi ja Tiit Soku KK-ga. Spordikooli poistel oli käesoleval nädalal kokku 3 kohtumist Eesti Meistviõvistlustel, millest suudeti võtta kokkuvõttes kaks võitu ning korra tuli ka vastaste paremust tunnistada. Kuigi viirustehooaeg on räsinud ka B-klassi meeskonna, tegid need, kes täna kaasa võtta olid, väga vinged esitused ning see pälvis võitudega mõlemas kohtumises oma vastaste üle – KK Viimsit võideti 90:49 ja Tiit Soku KK-d 93:59.

26.01.2013 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 90:49 (poolaeg 52:22) Punktiviskajad: Raiko 23, Mikk 23, Risto 10, Jan-Erik 10, Marko 8, Kert 6, Karl 4, Kevin 2, Markus 2, Oliver 2
26.01.2013 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tiit Soku KK 93:59 (poolaeg 59:25) Punktiviskajad: Raiko 32, Mikk 20, Risto 11, Jan-Erik 10, Kert 8, Karl-Gustav 6, Karl 2, Kevin 2, Marko 2, Markus 2