C1-vanuseklassi poiste teine meeskond jätkab endiselt täiseduga

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi (s. 1999. a ja hiljem) meeskond mängis täna Kunda Spordikompleksis Kuldre Kooli ja Valga KK meeskondadega. Ka pärast tänaseid kohtumisi jätkavad spordikooli poisid Eesti Meistrivõistlusi täiseduga.

Esimeses kohtumises Kuldre Kooli vastu olid spordikooli poisid paremad vastatest igal veerandajal ning mängu kokkuvõttes võeti võit tulemusega 80:41. Samuti ka teises kohtumises, kus mänguaega said kõik kaasasõitnud mängijad, oli spordikooli poiste punktiskoor kiiremini kasvamas ning mängu lõpuks jäi tabloole meie poiste võidutulemus 97:45.

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi teine rivistus on võitnud kõik 11 senipeetud kohtumist ning põhiturniiri lõpuni on jäänud pidada veel ainult 3 kohtumist. Spordikooli poisid on kindlalt mängimas end Eesti Meistrivõistluste C1-vanuseklassi esiliiga Final Fouri.

10.02.2013 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Kuldre Kool 80:41 (poolaeg 37:22) Punktiviskajad: Tristan 23, Remi 12, Karl-Leo 8, Kristjan 7, Timo 6, Margus 6, Tanner 5, Karl 4, Marek 3, Rainis 2, Hanti 2, Eduard 2
10.02.2013 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK II
– Valga KK 97:45 (poolaeg 53:18) Punktiviskajad: Tristan 19, Kristjan 14, Karl 10, Remi 10, Hanti 7, Timo 7, Marek 6, Tanner 6, Rainis 6, Karl-Leo 4, Eduard 4, Margus 3

Suured tänud kõigile lapsevanematele, kes meile abiks olid transpordiga ning meile kaasa elamas käisid!