Spordikooli A-klassi poistele valus lisaajakaotus

BC Tarvas/Rakvere SK A-klassi (s. 1994. a ja hiljem) meeskond pidas oma järjekordse Eesti Meistrivõistluste kohtumise kolmapäeval, 06. veebruaril, Tartus sealses Tartu Ülikooli Spordihoones, kus vastaseks oli Salva/Rock I meeskond. Mäng algas tartulaste parema rünnakutegevusega ning punkte kogunes neile natuke kiiremini kui rakverlastele. Poolajaks olid spordikooli poisid tagaajajarollis 26:37.

Ent kolmandal veerandajal hakati vahet tagasi mängima ja kolmanda kümneminutilise perioodi jätel oli meie poiste kaotusseis vähenenud 48:56 peale. Viimasel veerandajal paranes rakverlaste rünnak veelgi ja mängu normaalajalõpuks suudeti mängida end viigiseisule 73:73. See aga tähendab korvpallireeglite kohaselt lisaaega. Kuid lisaajaks spordikooli korvpalluritel enam sellist minekut ei jätkunud ja vastu tuli võtta valus lisaajakaotus 77:87.

BC Tarvas/Rakvere SK A-klassi poistele saab kaasa elada juba esmaspäeval, 11. veebruaril, kui Rakvere Spordihallis võõrustatakse kell 18:30 algavas kohtumises Tiit Soku KK meeskonda.

06.02.2013 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 77:87 (poolaeg 26:37, normaalaeg 73:73) Punktiviskajad: Andri 22, Rainer 12, Kevin 12, Raimond 9, Risto 8, Martin 8, Mikk 3, Karl-Erik 3

Siinkohal vabandused kodulehe administraatori poolt, et uudis antud kohtumise kohta Teieni alles nüüd jõuab, kuid vahepeal on tulnud pühenduda täielikult teistele kohstustele. Kuid nüüdsest peaks uudised üles jõudma jälle operatiivsemalt.