Spordikooli C1-vanuseklassi esimesel meeskonnal minekut jagus

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi (s. 1999. a ja hiljem) esimene meeskond sõitis laupäeval Tallinnasse Liivalaia Gümnaasiumi, kus läks mängudeks kahe Harjumaa meeskonnaga. Esimeses kohtumises kohtuti Talllinna Reaalkooli SK meeskonnaga ning teises vastasseisus oli vastaseks KK Viimsi võistkond.

Esimene mäng Tallinna Reaalkooli SK meeskonna vastu algas tasavägiselt ning kuigi esimesel veerandajal suutsid paremat mängu näidata reaalkooli poisid, siis teine veerandaeg kuulus rakverlastele. Poolajaks oli seos meie poolt vaadatuna 39:43. Pärast poolajavilet jätkus võrdne mäng ning kolmanda veerandaja kaotasime vaid punktiga. Ning kuigi ka viimasel veerandajal suudeti ise rünnakul resultatiivsed olla, viskasid vastased mõne punkti enam ja mängu lõppskooriks kujunes 76:88. Teises kohtumises KK Viimsi meeskonna vastu jäädi poolajaks kaotusseisu 38:48 ning teisesl poolajal näidati ilusat mängu ja anti endast maksimum kuni lõpunivälja. Ent viimase veerandaja teisesl poolel tuli võidelda pealekippuva väsimusega ning vahe paisus seejärel lõpuks 75:96 peale. Tänase päeva kokkuvõtteks kaks väga võitluslikku ning resultatiivset mängu, mille lõpuks tuli kahjuks küll vastaste paremust tunnistada.

09.02.2013 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Tallinna Reaalkooli SK 76:88 (poolaeg 39:43) Punktiviskajad: Erik 29, Karl-Gustav 13, Marcus 10, Maiki 8, Markus 6, Kiur 3, Mehis 3, Gervin 2, Erki 2
09.02.2013 16:30
BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Viimsi 75:96 (poolaeg 38:48) Punktiviskajad: Erik 26, Kiur 19, Erki 7, Marcus 5, Karl-Gustav 5, Markus 4, Gervin 3, Mehis 3, Kevin 2, Arvan 1

Suured tänud kõigile lapsevanematele, kes meile abiks olid transpordiga ning meile kaasa elamas käisid!