C2-vanuseklassi poisid väljusid mõlemast põnevuskohtumisest võitjatena

BC Tarvas/Rakvere SK C2-vanuseklassi poiste meeskond kohtus laupäeval Rakveres Rahu Hallis kahe Harjumaa meeskonnaga – Rapla KK ja Keila KK-ga. Mõlemast kohtumisest kujunes tõeline põnevusmäng, kus võitja väljaselgitamine jäi mängu viimastele minutitele ning mõlemal korral suutsid spordikooli poisid näidata lõpus täpsemat kätt ning paremat kaitsetegevust.

BC Tarvas/Rakvere SK poistel tuli hommikupoolses kohtumises vastakuti minna Rapla KK poistega. Esimene veerandaeg algas esimese viisiku jaoks paremini ning kümneminutilise perioodi järel olime eduseisus 23:15. Teine veerandaeg aga spordikooli poistel kõige paremini ei õnnestunud ning poolajaks leiti ennast tagaajajarollist 31:35. Vaheajalt tulles olid rakverlased võitluslikkusest tulvil ning kolmanda veerandaja lõpuks mängiti end ette 55:48. Kuigi ka viimast veerandaega kontrolliti, tuli viimastel minutitel sisse mõni lihtsam eksimus ja vastaseid said võimaluse vahe väiksemaks mängida. Sellest hoolimata suutsid spordikooli poisid tõelise põnevuskohtumise lõpuks enda kasuks pöörata 69:67.

Teiseks kohtumiseks oli palju energiat jäetud esimesse kohtumisse ning kahe mängu vahepealne puhkepaus oli ka küllaltki napp. Esimest veerandaega alustati hästi ning punkt-punkti kohtumine jätkus kuni poolajani. Poole mängupealt kui punktid kokku löödi, siis oli neid kahe võrra enam Keila poistel ning seisuks 29:31. Ka teises kohtumises olid rakverlased veelgi enam mänguindu täis riietusruumist tulles ning kolmas veerandaeg võideti 15:12 ning sellega õnnestus spordikooli poistel oma liidipositsioon taastada 44:43. Viimasel veerandajal jäime mitu korda mõne punktillisse kaotuseisu, ent kui mõned minutid enne mänguaja lõppemist lülitati ühe võrra kõrgem käik sisse, enam tagasi ei vaadatud. Viimased minutid kuulusid meile 12:2 ning kogu kohtumine 69:60.

Täna ei pidanud kindlasti mitte ükski pealtvaataja kahtlema, et ette sai võetud teekond spordisaali, kuna näha sai kahte ülipõnevat thrillerkohtumist. Spordikooli poistele täna kokkuvõttes kaks väga tähtsat ja väärt võitu.

16.02.2013 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 69:67 (poolaeg 31:35) Punktiviskajad: Erik 18, Gervin 15 (5 3p), Kiur 12, Erki 12, Arvan 8, Marcus 2, Karl 1, Hanti 1
16.02.2013 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK 69:60 (poolaeg 29:31) Punktiviskajad: Marcus 21, Gervin 12, Kiur 11, Erik 9, Mehis 4, Remi 4, Erki 4, Karl 2

Suured tänud kõigile, kes meile täna kaasa elamas käisid!