Vigastustest räsitud B-klassi meeskond sai kaks kaotust

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi meeskond sõitis täna Jõhvi Spordihalli, kus kohtuti Rapla KK ja FINNLOG meeskondadega. Spordikooli meeskond pidi tänastes mängudes läbi ajama mitme põhimeheta ning nii mõnedki tänasteks mängudeks ülesantud mehed olid tänaseks mängukorda seatud.

Esimeses kohtumises Rapla KK meeskonna vastu said kiiremini korve vastased ning poolajaks oli nende edu kasvanud juba 27:46 peale. Kolmandal veerandajal said ka spordikooli poisid oma mängu paremini jooksma ja kolmas kümneminutiline periood võideti 24:17. Neljanda veerandaja alguses pidid vigadelimiidi täitumise tõttu mängust lahkuma kaks meie põhimängumeest ning niigi napi mängumeestevalikuga läbi ajama pidanud rakverlased neile võrdväärseid vahetusi ei suutnud pakkuda. Seega kuulus viimane veerandaeg vastastele 24:12 ning kogu kohtumine 63:87.

Päeva teine mäng oli Pärnust kohale sõitnud FINNLOG meeskonna vastu, kes oli täna spordikooli poistele märksa rohkem jõudumööda vastane. Kuigi esimene veerandaeg kulges vastaste rünnakulaviini all ning esimeseks lühemaks pausiks olid nad ees 28:17, oli teine veerandaeg resultatiivsem spordikooli poiste jaoks. Teine veerandaeg võideti 21:13 ning poolajaskooriks kujunes 38:41 meie poolt vaadatuna. Kolmandal veerandajal suurendasid vastased vahet 6 punkti võrra ning kuigi viimane veerandaeg kulges võrdsete heitlusena, olid sellelgi mänguperioodil napilt paremad vastased 17:15.

Mängu kokkuvõttes lõppresultaat 71:82 FINNLOG meeskonna kasuks. Tänastes kohtumistes rünnakul saadi oma asjadega hakkama ning korvide viskamisega nii suuri probleeme polnudki, kui kaitsetegevusega, kus järgmisteks kohtumisteks on veel parandamisruumi.

16.02.2013 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 63:87 (poolaeg 27:46) Punktiviskajad: Artur 31, Raiko 12, Karl 6, Jan-Erik 4, Risto 3, Tristan 3, Marko 2, Richard 2
16.02.2013 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – FINNLOG 71:82 (poolaeg 38:41) Punktiviskajad: Artur 30, Raiko 23, Jarn-Erik 9, Risto 7, Marko 2