C1-vanuseklassi poisid andsid kõvad lahingud

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi esimene meeskond sõitis täna Raplasse, kus kohtuti KK Pauluse ja Rapla KK meeskondadega. Tänane pikk võistlussõit tuli ette võtta enamikel mängumeestel, kes eile C2-vanuseklassi mängudel põhiraskust kandsid. Mõlemad kohtumised olid tasavägised ning spordikooli poisid andsid kõvad lahingud, kuid lõpus tuli tunnistada vastaste paremust.

Spordikooli poisid läksid lõunases kohtumises vastakuti Pärnust kohalesõitnud KK Pauluse meeskonna palluritega. Esimesel veerandajal saadi oma mäng kohe käima ning mindi juhtima 22:16. Ka poolajaks suudeti oma eduseisu hoida ning pikemale pausile mindi seisult 45:44. Kolmandal veerandajal mängisid end 67:60 ette Pärnus poisid ning kuigi viimane veerandaeg lõppes viigiliselt 21:21, tuli kokkuvõttes meil vastu võtta kaotus numbritega 81:88.

Samuti nagu esimeseski kohtumises said kiiremini punkte esimesel veerandajal spordikooli kasvandikud. Esimene veerandaeg meile 20:12, kuid teine veerandaeg tuli sisse mõõnaperiood, mis tähendas poolajaks kaotusseisu jäämist 30:38. Nii kolmanda kui ka viimase veerandaja suutsime võita ning vahet vastastega vähendada, kuid see tähendas ikkagi kaotust 68:75. Poistelt juba teist päeva järjest kaks tasavägist ning põnevat kohtumist. Kuigi täna tuli vastu võtta kaks kaotust, oli enamiku poiste jaoks tegemist väga kurnava nädalavahetusega ning lõppkokkuvõttes suudeti näidata sellest hoolimata võitluslikke ning hingestatud esitusi.

17.02.2013 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Paulus 81:88 (poolaeg 45:44) Punktiviskajad: Markus 24, Kiur 21 (7 3p), Erik 12, Karl-Gustav 7, Gervin 6, Maiki 6, Marcus 3, Erki 2
17.02.2013 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Rapla KK 68:75 (poolaeg 30:38) Punktiviskajad: Erik 25, Marcus 13, Kiur 11, Markus 10, Maiki 6, Gervin 3