C1-klassi esimene meeskond tegi südika partii

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi esimene meeskond mängis täna Rakvere Spordihallis teise Virumaa meeskonna VPK-ga. Kuigi enamik mänguaega kulges vastaste mõnepunktilises eduseisus, olid spordikooli meeskonna pallurid koguaeg mängus sees ja mängiti võidu peale. Mängu lõpetuseks tuli spordikooli meeskonna mängijatel tunnistada aga vastaste 10-punktilist paremust 87:97.

BC Tarvase järelkasvumeeskond alustas täna mängu hästi, kuid esimese veerandaja lõpks suutsid vastased mängida end eduseisu 26:19. Teine veerandaeg mängiti meeskondade vahel viiki ning pikemale mõtte- ja puhkepausile mindi seisul 49:57. Pärast riietusruumist naasmist suutsid kolmandal kümneminutilisel mänguperioodil rakverlased mängida punkti vahet tagasi ning veerandaeg meile 22:21. Viimaseks veerandajaks jõudu hakkas nappima ning energia oli otsa lõppemas. Sellest hoolimata mängiti lõpuni südikalt ning omati võimalust viia mäng otsustavatele lõpuhetkedele. Kuid lõpus said vastased mõne punkti enam ja kallutasid mängu enda kasuks 87:97.

20.02.2013 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK 87:97 (poolaeg 49:57) Punktiviskajad: Erik 26, Karl-Gustav 20 (3 3p), Marcus 15, Kiur 10, Markus 10, Gervin 3, Erki 2, Arvan 1

Suured tänud kõigile pealtvaatajatele ning kaasaelajatele!