B-klassi poisid Audentese meeskondade vastu võitu kirja ei saanud

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi meeskonnad mängisid laupäeval Tallinnas Audentese Spordikeskuses Audentese SK I ja II meeskondadega. Spordikooli meeskond pidi tunnistama esimeses kohtumises lõpuminutitel Audentese SK II meeskonna 2 punktilist paremust ning Audentese SK esimese meeskonna vastu jätkus võrdset mängu esimeseks poolajaks, pärast mida vastased tegid otsustava vahespurdi.

Esimene kohtumine laupäeval Audentese SK II meeskonna vastu kulges algusest lõpuni võrdselt ning suurt eduseisu kumbki meeskond terve mängu vältel kordagi nautida ei saanud. Poolajaks olid ees tallinlased 46:45. Teisel poolajal kumbki meeskond enne tähtsaid lõpuhetki mängusaatust otsustatud ei saanud. Mängu lõpust kujunes loterii, kust seekord said priskema autasu Audentese SK II meeskonna pallurid võtes mängu kokkuvõttes 90:88.

Teises kohtumises Audentese SK I meeskonna vastu olid rakverlased mängus sees kuni poolajavileni, mis kuulus 6-punktilise paremusega Audentese SK meeskonna mängumeestele 43:37. Kuid meie poiste mäng pärast riietusruumist naasmist tardus ning kolmandal veerandajal mängisid vastased sisse juba sellise eduseisu, mida tagasi mängida enam ei õnnestunud. Ka viimane veerandaeg kuulus tallinlastele ja meil tuli mängu lõpuks vastu võtta suur kaotus 61:103.

23.02.2013 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK II 88:90 (poolaeg 45:46) Punktiviskajad: Artur 42 (6 3p), Raiko 16, Mikk 15, Karl 6, Richard, Marko 3, Risto 2
23.02.2013 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK I 61:103 (poolaeg 37:43) Punktiviskajad: Artur 37, Risto 10, Raiko 8, Mikk 3, Markus 2, Karl 1