A-klassi poisid alustasid vahegrupimänge võidukalt

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi meeskond tegi täna Rakveres Rahu Hallis SK Vesse/Saaremaa SK meeskonna vastu peetud kohtumises algust vahegrupiturniiri mängudega. Spordikooli poistel õnnestus kohe esimeses mängus võit kätte saada numbritega 70:65. Homme kohtutakse Rahu Hallis Tabasalu PK/Kohila SK ja KK Pärnu/Fameron meeskondadega. Sellega saavad ühele poole ka vahegrupiturniiri esimese vooru mängud.

Tänases kohtumises said spordikooli poisid esimese poolaja lõpuks kätte eduseisu 33:25, kuigi esimene veerandaeg lõpetati veel 2-punktilises kaotusseisus 11:13. Pärast poolajalt saabumist olid samuti paremas hoos rakverlased ning kasvatasid 3. veerandaja lõpuks edu 53:36 peale. Ent viimasel veerandajal said vastased sihiku paika ning viskasid ilmaeksimatult 3-punkti joone tagant ning jõudsid ka korra vahe viia 3-punkti peale. Lähemale spordikooli poisid vastaseid enam ei lasknud ning lõpptulemuseks vormistati võit resultaadiga 70:65.

09.03.2013 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Vesse/Saaremaa SK 70:65 (poolaeg 33:25) Punktiviskajad: Kevin 19, Risto 17, Kristjan 13, Rainer 8, Mikk 6, Karl-Erik 5, Artur 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meid täna toetamas!