A-klassi poisid jätkavad vahegrupiturniiril täiseduga

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi meeskond jätkas täna Rahu Hallis vahegrupiturniiri esimese ringi mänge, kui kohtuti Tabasalu PK/Kohila SK ning KK Pärnu/Fameron meeskondadega. Rakvere poistel oli eilsest 1 võit juba käes ning täna suudeti mõlemas tasavägises kohtumises enda tahtmine maksma panna ning napsata kaks võitu lisaks. Spordikooli poistel on pärast tänaseid vahegrupiturniiri esimese ringi mänge turniiritabelis täisedu.

Päeva esimeses kohtumises oli vastaseks Tabasalu meeskond, kelle vastu jäime pärast esimest kümneminutilist mänguaega kaotusseisu 21:26. Teisel veerandajal mängisime end 4 punkti võrra lähemale ning poolajavileks oli meie poiste kaotusseis vaid minimaalne 33:34. Kui esimesel poolajal viskasid vastased 34 punkti, siis teisel poolajal pandi vastatele veel kõvem kaitse peale ning hoiti nad 20-minutilise mänguaja jooksul 21 punkti peal. Ise pandi aga tänu heale kaitsetööle ka rünnakul oma asjad paremini toimima ning suutsime mängu lõppkokkuvõttes enda kasuks pöörata tulemusega 70:55.

Teine kohtumine algas nagu esimenegi, nii et alguses tuli vastu võtta vastaste rünnakulaviin ning jäime 10-minutiga kaotusseisu 26:31. Siis aga suutsime ise vastata järgmisel kümnel minutil 25 punktiga, vastased hoida 15 peal ja see tõi poolajaeduks 5-punkti 51:46. Teisel poolajal vilistati vigu vahepeal kiireminigi, kui lisandus punkte tabloole. Kuid õnneks oli spordikooli meeskonnal mänguks mängumehi üles antud täpselt nii palju, et mängu lõpuks olid küll vahetusmehed meil otsa lõppenud, ent väljakule saatmiseks saime viisiku veel ikkagi kokku. Hoolimata väga raskest, pingelisest ning närvilisest teisest poolajast, suutsid Rakvere poisid näidata südikust ning tuua võidu koju numbritega 85:79. See tähendas kahe päeva kokkuvõttes spordikooli kasvandikele kolmandat võitu.

10.03.2013 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tabasalu PK/Kohila SK 70:55 (poolaeg 33:34) Punktiviskajad: Risto 16, Raimond 14, Kevin 12, Rainer 8, Kristjan 8, Andri 7, Mikk 5
10.03.2013 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Pärnu/Fameron 85:79 (poolaeg 51:46) Punktiviskajad: Kevin 27, Andri 20, Rainer 13, Risto 6, Artur 6, Kristjan 6, Mikk 5, Raimond 2

Suured tänud kõigile, kes käisid täna meile kaasa elamas!