Spordikooli C2-vanuseklassi meeskonnale võit ning kaotus

BC Tarvas/Rakvere SK C2-vanuseklassi meeskond mängis täna Tallinnas Roca Al Mare kooli võimlas kaks vahegrupiturniiri kohtumist, kus mindi vastamisi kahe Harjumaa meeskonnaga – KK Viimsi ja SK Rim/TTÜ I-ga. Spordikooli poisid said täna vahegrupimängudel 6 võidu kõrvale hooaja esimese kaotuse.

Esimeses kohtumises mindi vastakuti KK Viimsi meeskonnaga, kelle vastu mängiti end poolajaks ette 29:15 ning teisel poolajal suurenes vahe veelgi. Mänguaeg lõppes meie poiste eduseisul 78:44. Päeva pärastlõunane kohtumine SK Rim/TTÜ I meeskonna vastu kujunes märksa raskemaks vastasseisuks. Esimesel poolajal jäime kaotusseisu 32:37 ning kuigi vahe suurenes teisel poolajal veelgi, suutsime mängu lõpuks mängida vahe vaid 6-punkti peale 61:67. See aga tähendas spordikooli poistele esimest kaotust sellel hooajal. Ent vigade paranduseks avaneb võimalus juba reedel, 15. märtsil, kui kell 14:00 algavas kohtumises võõrustatakse Rakveres Rahu Hallis Reaalkooli SK meeskonda.

10.03.2013 11:15 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 78:44 (poolaeg 29:15) Punktiviskajad: Marcus 24, Erki 15, Gervin 9, Arvan 9, Erik 5, Mehis 5, Hanti 5, Kiur 3, Remi 3, Karl 3
10.03.2013 15:15 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim/TTÜ I 61:67 (poolaeg 32:37) Punktiviskajad: Erik 20, Kiur 16, Erki 8, Marcus 7, Mehis 5, Hanti 3, Arvan 2

Suured tänud kõigile, kes said meid täna aidata transpordiga ning käisid meile kaasa elamas!