C2-poisid võitsid Reaalkooli SK meeskonda

BC Tarvas/Rakvere SK C2-vanuseklassi meeskond mängis reedel, 22. märtsil, algusega kell 14:00 Rakveres Rahu hallis toimunud kohtumises Reaalkooli SK meeskonnaga, kelle vastu saadi kindel võit tulemusega 99:46.

Rakvere poisid tegid mängu alguses kohe 11:0 vahespurdi ning kuigi ka vastate ründetegevus paranes, suutsid oma võimalusi kiiremini realiseerida spordikooli kasvandikud. Esimese veerandaja lõpuks juhtisime 22:10 ning poolajavileks 44:24. Teine poolaeg algas meie jaoks resultatiivselt ning 3. veerandaja 34:8 võiduga suurendasime eduseisu enne viimast veerandaega 78:32 peale. Viimane veerandaeg kulges samuti Rakvere poiste dikteerimisel ning mänguaja otsa lõppedes saime tabelisse juurde võidu tulemusega 99:46.

22.03.2013 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Reaalkooli SK 99:46 (poolaeg 44:24) Punktiviskajad: Marcus 22, Erik 21, Arvan 14, Kiur 14, Hanti 12, Mehis 5, Gervin 3, Remi 2, Erki 2, Karl 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!