Spordikooli B-klassi poisid alistasid KK Viimsi meeskonna

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi meeskond mängis esmaspäeval, 25. märtsil, kell 17:00 Viimsi Kooli võimlas alanud kohtumises KK Viimsi meeskonnaga. Tegemist oli spordikooli poiste jaoks B-klassi eliidi vahegrupimänguga.

Kuigi esimene veerandaeg kaotati kokkuvõttes KK Viimsi meeskonna palluritele 22:23 pärast meiepoolset kiiret algedu 11:0, olid teisest veerandajast alates mänguohjad kindlalt Rakvere poiste käes. Rünnakul lisandus punkte oma kontole kiiremas tempos kui vastastel ning poolajaks juhtisime juba 54:38. Teisel poolajal paranes meie poiste rünnakutegevus veelgi ning mängu lõpuks olid visanud spordikooli kasvandikud 114 punkti vastaste 70 vastu. See tähendas BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnale kindlat võitu lõppresultaadiga 114:70.

25.03.2013 BC Tarvas/Rakvere SK - KK Viimsi 114:70 (54:38) Punktiviskajad: Artur 40 (5 3p), Kert 20 (4 3p), Raiko 14, Mikk 11, Risto 8, Karl 7, Richard 5, Jan-Erik 4, Marko 3, Kevin 2