B-klassi poisid pühapäevastes mängudes võitu kirja ei saanud

BC Tarvas/Rakvere SK B-klassi meeskond mängis pühapäeval Rakveres Rahu Hallis kahe Tartu meeskonnaga – Erkmaa KK ning Salva/Rock I-ga. Kummaski kohtumises rakverlased Tartu meeskondade vastu võitu kirja ei saanud.

Spordikooli meeskond mängis hommikupoolse kohtumise Erkmaa KK-ga, kelle vastu esimese poolaja kaotasime 28:39 ning kogu kohtumise 65:80. Seejures mängisid Rakvere mängumehed ennast teisel poolajal mitu korda 4-5 punkti kaugusele. Päeva teine kohtumine kulges algusest saati Salva/Rock I meeskonna dikteerimisel. Poolajaks jäime taha juba 21:47 ning ka teine poolaeg kuulus tartulastele, mis tähendas mängu lõpuks spordikooli poiste kaotust 32:96.

07.04.2013 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 65:80 (poolaeg 28:39) Punktiviskajad: Raiko 22, Mikk 20, Risto 13, Kert 6, Marko 2, Karl 2
07.04.2013 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 32:96 (poolaeg 21:47) Punktiviskajad: Raiko 15, Risto 6, Richard 5, Marko 4, Kert 2, Mikk 1

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!