C1-vanuseklassi poiste teine meeskond lõpetas hooaja 4. kohaga

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi esiliiga meeskond kohtus laupäeval Tiit Soku KK spordihoones poolfinaalkohtumises Haabersti SK meeskonnaga. Esimesel veerandajal jäime kohe kaotusseisu 10:20, kuid teisel veerandajal mängisime end taas mängu, kaotades poolaja vaid 3 punktiga 28:31. Teise poolaja esimene veerandaeg oli nagu esimese poolaja esimese veerandaja kordusetendus. Taaskord olid paremad vastased veerandaja kokkuvõttes ning enne viimast 10-minutilist mänguaega olime taga 39:51. Kuigi tekkis viimasel mänguperioodil võimalus vastastele järgi võtta, oli vastastel alati vastus olemas meie korvidele ning pidime mängu lõpuks võtma vastu kaotuse 57:67. See tähendas Rakvere poistele mängu 3. koha peale.

3. koha mängus oli vastaseks meie poistele tulnud teisest poolfinaalist kodumaakonna meeskond RSK sPORTKUNDA/Kunda Nordic. Kahe mängu vahel oli spordikooli poistel lühike paus ning eks seegi andis tunda teise mängu jooksul. Poolajaks olime vastastega viigis ning kuna lasime vastased liiga pikalt 3. veerandajal ette, siis hoolimata vimase veerandaja võidust, olid lõppnumbrid meie jaoks kaotust tähendavad 39:46. Seega kuulus Eesti Meistrivõistluste hooaja kokkuvõttes 4. koht BC Tarvas/Rakvere SK II meeskonnale.

06.04.2013 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Haabersti SK 57:67 (poolaeg 28:31) Punktiviskajad: Tristan 27, Karl-Leo 12, Kristjan 7, Karl 5, Eduard 4, Hanti 2
06.04.2013 BC Tarvas/Rakvere SK II – RSK sPORTKUNDA/Kunda Nordic 39:46 (poolaeg 22:22) Punktiviskajad: Karl 16, Margus 7, Kristjan 7, Tristan 6, Hanti 2, Eduard 1

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning aitasid transpordiga!