C1-vanuseklassi esimene meeskond alustas vahegrupimängudega

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi esimene meeskond mängis laupäeval ning pühapäeval Tallinnas Liivalaia Gümnaasiumis oma esimesed vahegrupiturniiri kohtumised. Laupäeval kohtuti Reaalkooli SK ning SK Rim meeskondadega. Pühapäevases kohtumises tuli minna vastamisi Audentese SK/Tiit Soku KK meeskonnaga. Nädalavahetuse kokkuvõtteks said rakverlased 1 võidu ning 2 kaotust. Järgmised vahegrupiturniiri kohtumised peetakse Sõmeru Põhikooli võimlas 27.-28. aprillil.

Spordikooli meeskond pidi laupäevases esimeses kohtumises Reaalkooli SK meeskonna vastu pärast võidetud avapoolaega 40:35 tunnistama mänguaja lõppedes vastaste paremust 75:85. Päeva teises kohtumises parandati oma hommikupoolsest sooritust veelgi ning võeti kindel võit SK Rim meeskonna üle 93:44. Pühapäevases ainukeses kohtumises olid rakverlased mängimas Audentese SK/Tiit Soku KK meeskonnaga. Audentese meeskonna vastu kaotati poolaeg vaid 8 punktiga, ent mängu lõpuks tuli vastu võtta kindel kaotus resultaadiga 55:85.

13.04.2013 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Reaalkooli SK 75:85 (poolaeg 40:35) Punktiviskajad: Karl-Gustav 22, Marcus 20, Markus 14, Maiki 7, Kiur 6, Erki 4, Hendry 2
13.04.2013 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - SK Rim 93:44 (poolaeg 52:23 Punktiviskajad: Marcus 19, Kiur 17, Karl-Gustav 13, Markus 11, Maiki 9, Erki 7, Gervin 7, Hendry 4, Mehis 4, Arvan 2, Kevin 2
14.04.2013 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Audentese SK/Tiit Soku KK 55:85 (poolaeg 33:41) Punktiviskajad: Karl-Gustav 16, Hendry 6, Kiur 6, Erki 6, Kevin 5, Markus 4, Maiki 3, Gervin 3, Arvan 2, Marcus 2, Mehis 2

Suured tänud kõigile, kes aitasid meid transpordiga!