B-klassi poisid näitasid Tartus head mängu

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi poisid mängisid laupäeval ning pühapäeval Tartus Tõnis Putko juhendamisel oma vahegrupiturniiri viimased mängud. Tartu etapilt, kus mängiti Erkmaa KK, Salva/Rock I ning KK Viimsi meeskondadega, said spordikooli poisid kokkuvõttes kaks võitu ning 1 kaotust.

Laupäevases esimeses kohtumises Salva/Rock I meeskonnaga tuli võit spordikooli meeskonnale tulemusega 66:63. Kogu mäng möödas väga närviliselt ning pingelisust jagus mängu kuni lõpuvileni. Spordikooli poisid suutsid aga lõppkokkuvõttes sellest thrillerlikust korvpallimatšist väljuda võitjatena. Sama päeva õhtuseks kohtumiseks jäi mõnetunnisest pausist taastumiseks napilt. Esimese poolaja mängisime Erkmaa KK vastu tasavägiselt ning kaotasime poolaja vaid 42:51. Kolmanda veerandaja poolepealt aga suutsid vastased paremini oma vahetustega mängutempot hoida ning meie jaoks tähendas see kaotust numbrites väljendatuna 71:98.

Pühapäevases kohtumises KK Viimsi meeskonnaga suutsime võita poolaja 5-punktiga 52:47 ning kolmanda veerandaja lõpuks kasvatada eduseisu juba 15-punkti peale 73:58. Viimasel veerandajal aga suutsid vastased mängida end 1-punkti kaugusele, ent siis leiti pingilt üles põhimänguraskust kandnud mängumehed, kes suutsid jälle eduseisu suurendada. Saime mängu lõpuks igati väärt võidu tulemusega 90:84.

Spordikooli selle vanuseklassi kasvandikud jätkavad mänge nüüd edasi 7.-12. kohale ning esimene kohtumine peetakse juba tuleval kolmapäeval algusega kell 17:10 Rakvere Spordihallis, kui võõrustatakse Tiit Soku KK meeskonda.

20.04.2013 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Salva/Rock I 66:63 (poolaeg 37:35) Punktiviskajad: Artur 27 (4 3p), Kert 13, Raiko 12, Mikk 8, Risto 3, Jan-Erik 3, Marko 3
20.04.2013 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 71:98 (poolaeg 42:51) Puntkviskajad: Artur 35 (5 3p), Raiko 13, Mikk 9, Marko 6, Risto 5, Karl 2, Kert 1
21.04.2013 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 90:84 (poolaeg 52:47) Punktiviskajad: Raiko 31, Artur 19, Mikk 16, Kert 12, Karl 7, Jan-Erik 7, Risto 4