B-klassi poisid jätkavad heitlust 7. kohale

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi meeskond alustas täna kodusaalis, Rakvere Spordihallis, mänge heitluses 7. kohale. Spordikooli meeskond alistas täna kindlalt Tiit Soku KK meeskonna 93:57 ning jätkab mänge 7. koha püüdlemiseks järgmise nädala laupäeval Ülenurme Gümnaasiumi Spordihoones. Mängus, kus selgub, kas mängitakse 7.-8. kohale või 9.-10. kohale minnakse vastamisi Audentese SK II meeskonnaga laupäeval, 04. mail, kell 13:30 algavas kohtumises Ülenurme Gümnaasiumi Spordihoones.

Tänases kodumängus Tallinnast külla sõitnud Tiit Soku KK meeskonna vastu alustati mängu kohe endapoolse initsiatiivi haaramisega. 1. veerandaeg võideti 20:14 ning teine 21:16. Stabiilse mänguga esimesel poolajal juhiti poole mänguaja lõppedes 41:30. Teine poolaeg algas kodumeeskonna mängijate hea häälestusega ning asuti hoogsalt vahet suurendama. Kolmanda veerandaja lõpus olime eduseisus 59:42 ning mängu lõppedes võtsime kindla võidu 93:57.

24.04.2013 17:10 BC Tarvas/Rakvere SK – Tiit Soku KK 93:57 (poolaeg 41:30) Punktiviskajad: Artur 30, Raiko 25, Kert 14, Risto 11, Marko 6, Jan-Erik 6, Karl 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!